54'
69'
80'
  • 90+5'
    Piłkarzem meczu został Guilherme. Dziękujemy państwu za uwagę i zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+3'
    Pazdan instynktownie wybił futbolówkę po dośrodkowaniu Mraza
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Legia Warszawa wygrała z Piastem 4:0!
  • 90+2'
    Goście mają jeszcze korner, nic z niego nie wynikło i od bramki spokojnie wznowi Malarz
  • 90'
    Badia zacentrował w "szesnastkę", ale piłkę czujnie wybił Lewczuk
  • 90'
    Trzy minuty doliczone
  • 87'
    Aleksandrow podał w pole karne do Nikolicia, lecz Węgier huknął tylko obok słupka
  • 86'
    Bukata chciał sprytnie zagrać prostopadle do wybiegającego Barisicia, ale jego zamiary wyczuli defensorzy Legi
  • 83'
    Nikolić otrzymał piłkę z głębi pola, ale przegrał starcie z Hebertem
  • 81'
    Masłowski zmienia Kucharczyka
  • 81'
    Sapała upomniany kartonikiem
  • 79'
    Vacek opuszcza murawę, w jego miejsce wszedł Sapała
  • 78'
    Vranjes zmienia Jodłowca
  • 77'
    Kucharczyk zagrał w pole karne do Nikolicia, ale Węgier w nieprawdopodobny sposób się pomylił
  • 73'
    Zmiana w Legii. Boisko opuszcza Guilherme, w jego miejsce wchodzi Aleksandrow
  • 72'
    Badia zmienia Maka
  • 70'
    4:0 dla Legii! Szmatuła wyczuł Nikolicia, ale strzał Węgra był za mocny i wylądował w siatce!
  • 69'
    Rzut karny dla Legii! Hebert sfaulował Guilherme w "szesnastce"!
  • 67'
    Jędrzejczyk wyskoczył i sfaulował Mraza. Zacznie Piast
  • 66'
    "Gui" wrócił już na plac gry
  • 65'
    Guilherme opatrywany przez lekarzy. Brazylijczyk upadł na murawę po jednym ze starć
  • 64'
    Hamalainen przegrał pojedynek fizyczny z Hebertem
  • 63'
    Mraz zacentrował z rzutu rożnego, ale futbolówkę głową wybił Hamalainen
  • 62'
    Guilherme czyhał na błąd w obronie Piasta, ale Hebert instynktownie podał do swojego golkipera
  • 61'
    Strzał Kucharczyka mocno niecelny
  • 60'
    Bukata przedarł się przez defensywę Legii i na granicy "szesnastki" uderzył na krótki słupek, ale Malarz czujnie sparował futbolówkę
  • 60'
    Boisko opuścił Zivec, w jego miejsce pojawił się Barisic
  • 59'
    Nespor słownie upomniany przez Szymona Marciniaka
  • 57'
    Jędrzejczyk nieprzepisowo zatrzymany przez Vacka
  • 56'
    Kucharczyk zagrał piłkę zewnętrzną częścią stopy w pole karne do Hamalainena, który perfekcyjnie wykończył akcję!
  • 54'
    3:0! Kasper Hamalainen!
  • 53'
    Nikolić świetnie zabrał się z piłką. Węgier pognał co sił i podał do wybiegającego Hamalainena. Fin kropnął z prawej nogi, ale Szmatuła popisał się niezłą interwencją
  • 53'
    Ponownie uderzał Hamalainen, lecz pomocnik trafił wprost w golkipera
  • 51'
    Walka Jodłowca z obrońcami gości. Aut dla "Wojskowych"
  • 50'
    Rzut rożny dla Piasta, ale goście nie potrafili pokonać Malarza
  • 49'
    Nikolić wyskoczył, musnął piłkę, lecz arbiter liniowy podniósł chroągiewkę
  • 47'
    Szeliga przedarł się, ale jego strzał został zablokowany i futbolówka trafiła do Malarza
  • 47'
    Zivec złapany na spalonym
  • 46'
    Oba zespoły bez zmian
  • 45+16'
    Rozpoczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi z Piastem 2:0!
  • 45+1'
    Guilherme otrzymał dokładną piłkę w polu karnym, przymierzył i lewą nogą pokonał bezradnego Szmatułę
  • 45'
    2:0 dla Legii!
  • 44'
    Zivec wpadł w pole karne, przewrócił się, ale arbiter pozostał niewzruszony i kontynuował grę
  • 43'
    Zivec zdecydował się na strzał z dystansu. Malarz wybił piłkę przed siebie, ale w ostatnim momencie Pazdan oddalił zagrożenie
  • 41'
    Niebezpieczna akcja Piasta. Zivec spojrzał i sprytnie zagrał do lepiej ustawionego Vacka. Czech nie zagroził Malarzowi i przy okazji otrzymał żółtą kartkę za faul na Jędrzejczyku
  • 39'
    Jodłowiec zagrał po ziemi w pole karne. Piłkę ofiarnie na wślizgu chciał zagarnąć Guilherme, ale od bramki zacznie Szmatuła
  • 35'
    Groźna kontra przyjezdnych została skasowana najpierw przez Lewczuka, a potem przez Pazdana.
  • 35'
    Hlousek podał do Nikolicia, ale Węgier znalazł się na pozycji spalonej
  • 32'
    Guilherme nie zrozumiał się z Nikoliciem. Do piłki dopadł jeszcze Jodłowiec, który został sfaulowany. Od rzutu wolnego zaczną legioniści
  • 31'
    Strzał Koruna zablokowany
  • 31'
  • 30'
    Guilherme zacentrował w pole karne, a piłkę trącił i wpakował do siatki Lewczuk!
  • 28'
    1:0 dla Legii!
  • 27'
    Jędrzejczyk wpadł w "szesnastkę" i uderzył wprost w obrońców. Później to samo uczynił Guilherme
  • 25'
    Guilherme w tempo zagrał do Hamalainena. Fin popędził z futbolówką, ale został uprzedzony przez jednego z obrońców gości
  • 24'
    Hamalainen kropnął na granicy pola karnego, ale Szmatuła był na posterunku
  • 21'
    Guilherme podał do Nikolicia, ale Brazylijczyk niedokładnie zagrał do Węgra. Snajper Legii zdołał jeszcze huknąć, jednak będzie tylko korner
  • 21'
    Mak dośrodkował w pole karne, ale Lewczuk głową wybił piłkę
  • 19'
    Akcja Legii. Jodłowiec wyskoczył w górę, ale został uprzedzony przez defensora "Piastunek"
  • 16'
    Nikolić złapany na spalonym
  • 15'
    Pietrowski sprytnie podał po ziemi do Nespora, ale Czech źle przyjął futbolówkę i jego strzał bez problemu chwycił Malarz
  • 11'
    Zivec zagrał piętką, ale futbolówkę błyskawicznie przejęli legioniści
  • 9'
    Mak popędził prawą stroną, ale Pazdan w ostatniej chwili wybił piłkę wślizgiem na aut
  • 8'
    Korun wygrał walkę o pozycję z Hamalainenem. Zacznie Piast
  • 7'
    "Niech się dzieje wola nieba"
  • 7'
    Jodłowiec dopadł do bezpańskiej piłki, lecz nie trafił w nią czysto i akcja spaliła na panewce
  • 6'
    Jodłowiec dośrodkował w "szesnastkę". Będzie rzut rożny dla warszawiaków
  • 4'
    Piłkę w polu karnym otrzymał Jędrzejczyk, ale reprezentant Polski został uprzedzony przez jednego z rywali
  • 2'
    Korner dla gospodarzy nie przyniósł pożądanych efektów. Od bramki zacznie Szmatuła
  • 1'
    Guilherme sfaulowany w środku pola
  • 0
  • 0
    Kibice Legii zaprezentowali oprawę z hasłem "Niech się dzieje wola nieba".