Marko Vesović

Abu Hanna i Vesović zagrali przeciwko sobie

05.06.2021 22:35

(akt. 05.06.2021 23:43)

Reprezentacja Czarnogóry przegrała 1:3 z Izraelem w meczu towarzyskim. W spotkaniu wystąpili Marko Vesović (do końca czerwca jest formalnie piłkarzem Legii) oraz Joel Abu Hanna, który niedawno związał się ze stołecznym klubem.

Zarówno Marko Vesović, jak i Joel Abu Hanna pełnili rolę lewych wahadłowych. W 50. minucie drugi z wymienionych zawodników świetnie dośrodkował na 5. metr do Erana Zahaviego (PSV Eindhoven), który trafił jednak wprost w bramkarza. Parę minut później "Veso" zacentrował w "szesnastkę", lecz Izraelczycy wybili piłkę na rzut rożny. W końcówce rywalizacji Abu Hanna został napomniany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym. "Jedenastkę" na gola zamienił Fatos Beqiraj. W 82. minucie Vesović opuścił boisko, został zastąpiony przez Marko Vucicia

Czarnogóra – Izrael 1:3 (0:0)

Beqiraj (82. min.) - Zahavi (67. min.), Solomon (69. min.), Kinda (90. min.)

Żółte kartki: Dgani, Abu Hanna

Izrael: Nitzan - Arad (73' Davidzada), Tibi, Dgani – Dasa, Natcho (61' Abu Fani), Solomon (73' Kinda), Lavi, Abu Hanna – Malede (61' Abada), Zahavi (90' Zargary)

Czarnogóra: Dragojević - Vujacić, Simić, Tomasević (36' Martinović) - Grivić, Kosović (60' Savicević), Janković, Vesović (82' Vucić) - Osmajić (60' Beqiraj), Milosević (46' Ivanović), Jovović (60' Raicković)