Aleksandar Vuković: Popełnialiśmy zbyt proste błędy

Redaktor Redakcja Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

23.11.2019 19:50

(akt. 01.12.2019 22:20)

- Wiedzieliśmy, że gramy z dobrą i ofensywnie usposobioną drużyną. W poprzednich spotkaniach nasza gra defensywna była jednak na tyle skuteczna, że można było wymagać więcej niż dziś zobaczyliśmy. Popełnialiśmy zbyt proste błędy. Nie policzyłem jeszcze liczby sytuacji, ale myślę, że nie było ich mniej niż w rywalizacji z Górnikiem Zabrze - stwierdził Aleksandar Vuković, szkoleniowiec Legii Warszawa

- Piłka uczy pokory i nadal trzeba dążyć do tego, by się rozwijać, grać jeszcze lepiej. Gadanie, że po takiej serii będzie inaczej niż trudno, jest błędem. To byłoby oszukiwanie samego siebie. Za nami mecz, który mógł się potoczyć inaczej. Myślę o okazjach Wszołka, Niezgody czy Gwilii po uderzeniu z rzutu wolnego. Trzeba grać skuteczniej i lepiej w defensywie, by wygrać - powiedział trener Legii, która przegrała w Szczecinie 1:3.

- Karbownik w ostatnim czasie miał za sobą mocne obciążenia po spotkaniach w reprezentacji Polski. Zdecydowałem się na tej pozycji na Artura Jędrzejczyka, który za kadencji Adama Nawałki w kadrze był najlepszym lewym obrońcą w kraju. Stąd taka, a nie inna decyzja - zakończył serbski trener. 

 

Polecamy

Komentarze (150)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.