Andre Martins przed sparingiem z Dynamem

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk, Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

18-01-2021 / 08:45

(akt. 18-01-2021 / 08:49)

- Wyglądamy lepiej fizycznie i taktycznie. Przed nami ciekawy test przeciwko dobrej drużynie. W takiego rodzaju meczach chodzi bardziej o nas niż o przeciwnika. Musimy zobaczyć, co można zrobić jeszcze lepiej. Myślę, że nie jest ważne, co zrobi rywal. Dla mnie w tym momencie nie jest aż tak istotna analiza sparingpartnera, a analiza tego, co my musimy wykonać w trakcie spotkania – mówił pomocnik Legii, Andre Martins.

- Cele na sparing z Dynamem? Oczywiście, zwycięstwo jest zawsze ważne, lecz w tego rodzaju meczach – nie jest najważniejsze. Musimy doskonalić fizyczne zdolności, m.in. po to jest sparing. I pokazać, że poprawiamy taktykę i wdrażamy elementy, nad którymi pracujemy w treningu. Tak, jak powiedziałem – zagramy z niezłym rywalem i będzie to dla nas dobry test.

QUIZ Quiz. Rekordowe transfery z Legii

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 3 / 5
"Wyglądamy lepiej fizycznie i taktycznie."
cieszy mnie to niezmiernie, że tak szybko łapiecie wiedzę i w te kilka dni w Arabowie poprawiliście się aż tak taktycznie, że trzeba o tym mówić głośno:):)
~Czaro1986
  • 3 / 0
Oby bez kontuzji, cała reszta to tylko dodatek. Można zagrać super sparing a dostać w czapkę ze Stalą czy innym Podbeskidziem.
Generał dywizji
  • 1 / 0
Myślę, że przestrogą powinny być sparingi ery Wdowczyka, przed sezonem 2006/2007, gdy zapanowało chyba samozadowolenie po ładnych wynikach w meczach z klubami francuskiej ekstraklasy. Potem przyszło srogie rozczarowanie, którego apogeum przypadło na mecz z Sanokiem w Pucharze Polski.
Czy sparing jest z silniejszym, czy słabszym rywalem, wydaje mi się, że najważniejsze jest to, żeby sztab i drużyna, wiedzieli co chcą osiągnąć, jakie założenia zrealizować.