Arkadiusz Ciach wrócił do Świtu

Maciej Ziółkowski

Źródło: Świt Nowy Dwór Mazowiecki

22-06-2022 / 11:00

(akt. 22-06-2022 / 11:01)

Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy 20 czerwca – Arkadiusz Ciach nie będzie już zawodnikiem Legii II Warszawa. Napastnik opuścił stołeczny klub i wrócił do III-ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

W poprzednim sezonie 30-latek zagrał 28 meczów w III lidze, strzelił 9 goli, miał 2 asysty i wywalczył 1 rzut karny. Wystąpił też 2-krotnie w mazowieckim Pucharze Polski (2 asysty). Teraz Ciach, którego kontrakt nie został przedłużony, wrócił do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. To właśnie z tego klubu trafił rok temu do Legii.

ZOBACZ TAKŻE: Dzięgielewski zostanie, Gościniarek trafi do Górnika Polkowice

Komentarze (12)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
  • 0 / 0
Ciach i go nie ma:)
Generał brygady
  • 0 / 0
Dziękuję za grę w Legii.
Cześć) Mam na imię Paula, mam 24 lata) Budding SEX model 18+) Uwielbiam być fotografowany nago) Proszę ocenić moje zdjęcia na - https://ja.cat/id376890
Ciach, ciech... szybko poszło ;)
Generał brygady
  • 1 / 2
Najlepsze w nowym klubie..
Arek Dzięki za czas spędzony w Legii życzę zdrówka i powodzenia w dalszej karierze
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Dzięki, Arek. Powodzenia w dalszej karierze.
Na tv Warszawa jest program bazary i bazarki i tam jeden ciągle mówi ciach ciach
Major
  • 2 / 0
Absolutna sensacja
W karierze dobrze mu wyszły tylko włosy.
I bardzo dobrze. Rezerwy to poligon dla młodzieży i chyba trzeba poprostu odpuścić sobie walkę o drugą ligę bo kolejny raz klapa. A zawodników wyróżniających się w rezerwach wypożyczać do wyższych lig bo w trzeciej lidze poprostu marnują jak Mosór. A na awans przyjdzie czas gdy trafi sie w końcu rocznik który dźwignie to piłkarsko. O ile kiedyś się trafi...
Starszy sierżant
  • 0 / 0
Zaczął się rozkręcać pod koniec sezonu i wrócił do strzelania, ale zapewne w Legii liczono na więcej niż 9 goło ligowych. Prędzej 19.