Ayoze Perez: Wiemy, że musimy wygrać z Legią

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

24-11-2021 / 14:30

(akt. 24-11-2021 / 22:10)

Już w czwartek (25.11, godz. 21:00) piłkarze Legii Warszawa zagrają na wyjeździe z Leicester City w fazie grupowej Ligi Europy. Głos przed tym meczem zabrał zawodnik "Lisów", Ayoze Perez.

- Powody słabszej formy? Odkąd podpisałem kontrakt z Leicester, minęło kilka lat, w trakcie których odnosiliśmy sukcesy. Osiągnęliśmy wówczas więcej, niż oczekiwano. Jesteśmy w innej sytuacji. Wiemy, że walczymy, ale – od środka – jestem pewien, że nie jesteśmy daleko od powrotu do tego, gdzie byliśmy parę lat temu. Im szybciej będziemy mieć pozytywne rezultaty i odzyskamy pewność siebie, tym możemy nabrać rozpędu, który doprowadzi nas do lepszych wyników.

- Skupiamy się na tym, co możemy zmienić, aby uzyskać pożądane rezultaty. Piłka nożna czasami taka jest. Wiemy, jak wygląda sytuacja. Ale pracujemy nad tym, co możemy zmienić i ulepszyć oraz nad tym, co każda osoba może dać zespołowi, aby wrócić do miejsca, w którym byliśmy.

– Przesłanie od trenera Rodgersa jest bardzo jasne. Nie jesteśmy daleko od osiągania dobrych wyników. Przeciwko Chelsea… to było rozczarowujące (Leicester przegrało w sobotę 0:3 – red.). Mentalność jest tym, czego brakuje w kilku sezonach. To nie talent, to mentalność i odporność.

- Ktokolwiek jest na boisku, ten wie, jak ważny jest to mecz. Jesteśmy na to gotowi i wiemy, że musimy wygrać. To istotne spotkanie, które rozegramy na naszym stadionie, przed naszymi kibicami.

- To, czego szukamy, to wyniku – i to jest najważniejsze. Da nam to dodatkową motywację na czwartkowy mecz. Nie myślimy o niczym innym poza tym. Legioniści muszą poczuć, że jutrzejsze 90 minut będzie trudne i długie, i że będziemy stwarzać sytuacje. Takie jest nastawienie do gry. Jesteśmy na to gotowi, i zarazem gotowi na zwycięstwo.

QUIZ Legia w rozgrywkach Ligi Europy

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Major
  • 1 / 0
To oni są w takim stanie psychicznym jak nasze grajki.
Kapitan
  • 1 / 0
Powalczymy tak jak do tej pory w LE o remis licząc na kontry. Tylko to może nam przynieść sukces.
Major
  • 2 / 6
wy nie jesteście lisami wy jesteście h,jami!! wy nie jesteście lisami , wy jesteście h,jami!! aeooo
Co ty bierzesz?
Podpułkownik
  • 5 / 2
To lepiej Panie Ayoze, abyście wiedzieli, że z Legią też możecie i musicie przegrać.
Pułkownik
  • 1 / 0
Chiałbym zebys mial racje ale w obecnej sytuacji moge tylko niestety napisac - nie zartuj..
Generał brygady
  • 1 / 2
Jakiś Górnik wygrał to wy nie wygracie, spokjnie.
Sierżant
  • 3 / 3
Drogi Ayoze, wystarczy, że nie będziecie Nam przeszkadzać a o dobry wynik możecie być spokojni.