Bilety: Wraca stary system, wejściówki na Pogoń od środy

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia Warszawa

16-07-2019 / 12:02

(akt. 16-07-2019 / 12:09)

Legia Warszawa poinformowała, że w środę ruszy sprzedaż biletów na mecz 1. kolejki Ekstraklasy z Pogonią Szczecin, który odbędzie się 21 lipca. Z powodu problemów z nowym systemem, klub będzie prowadził dystrybucję za pośrednictwem dotychczasowych rozwiązań znanych z poprzednich sezonów.

Komunikat Legii

"Klub zdecydował o kontynuacji sprzedaży na rozpoczynający się nowy sezon ligowy w oparciu o dotychczasowy, działający w poprzednich latach i dobrze znany kibicom, system biletowy. Decyzja wynika z faktu, że wbrew deklaracjom zewnętrzny dostawca nie dostarczył w terminie nowego systemu sprzedaży biletów zgodnego z oczekiwaniami klubu i kibiców. W ramach przygotowań do wdrożenia nowego systemu biletowego, klub od dłuższego czasu starał się wyegzekwować od zewnętrznego dostawcy przyśpieszenie prac wdrożeniowych, zgodnie z zawartą umową i określonymi terminami. W ostatnich tygodniach przeprowadziliśmy sprzedaż  pilotażową w oparciu o nowe narzędzie. Niestety, na obecnym etapie jego funkcjonalność nie spełnia naszych oczekiwań i wymaganych kryteriów, czego efektem były pojawiające się problemy z zakupem biletów. Za zaistniałe niedogodności wszystkich naszych kibiców przepraszamy.

W związku z brakiem pełnej sprawności nowego systemu biletowego podjęliśmy decyzję, że program pilotażowy zakończy się na meczu rewanżowym z Europa FC w I rundzie eliminacji Ligi Europy UEFA. Bilety na ten mecz można nabyć w TYM miejscu. Bilety na kolejne mecze, począwszy od spotkania 1. kolejki PKO Ekstraklasy, 21 lipca z Pogonią Szczecin, będzie można nabyć korzystając ze znanego kibicom od lat systemu biletowego. 

Sprzedaż biletów na ten mecz rozpoczniemy w środę rano. Wtedy też będzie miała miejsce 24-godzinna przerwa techniczna, w trakcie której nastąpi migracja danych dotyczących sprzedaży karnetów, tak, żeby od czwartku rano wznowić sprzedaż karnetów również w ramach znanego od lat systemu biletowego.

Raz jeszcze przepraszamy za wszystkie trudności występujące w okresie przejściowym. W przypadku pytań lub problemów prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica ([email protected] lub tel. 22 318-20-00)

Jednocześnie informujemy, że prace nad wdrożeniem w Legii Warszawa nowoczesnego systemu biletowego, który ma na celu usprawnić proces zakupu biletów i dać klubowi możliwość bardziej elastycznego kształtowania polityki sprzedażowej, będą kontynuowane. Uruchomienie nowego systemu nastąpi jednak dopiero w momencie, w którym będziemy mieć pewność, że system taki będzie spełniał wszystkie oczekiwania klubu i kibiców."

Komentarze (42)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Ku.rwa ale tu pyr i innego scierwa. A co ma Mioduski ze inna firma to zje.bala? Myślenie dzbany nie boli. Jedyny wasz cel życiowy to krytyka i hej?
Chyba tego nie przetestowali.
Pułkownik
 • 3 / 0
Kolejna rewolucja zrobiona prze Miodka poszła w piz.u. Czy ten człowiek zrobić coś w końcu, co wypali i będzie z tego mała korzyść Legia. Jak na razie czego się nie dotknie i nie wymyśli, wszystko kończy się fiaskiem
Generał dywizji
 • 1 / 0
Moze chociaz Legia Training Center mu wyjdzie.
Obawiam się,że tylko to będzie mu pamiętane jako coś pozytywnego co po sobie zostawił
~Pułkownik79
 • 0 / 0
Kompletny dramat, w Ticketco zatrudniona jest 1 osoba w Polsce. Jak oni mieli nam to ogarnąć?
Porucznik
 • 0 / 0
Jakby nie patrzeć porażka. Trener by za coś takiego poleciał, a odpowiedni członek Zarządu ..... ????
Do sportowych kompromitacji dochodzą teraz wizerunkowe na których zresztą też Legia traci pieniądze.
Trzeba teraz zatrudnić kolejnych specjalistów- business account menagerów do zarządzania kryzysem i PR żeby jakoś to przypudrować.
Bosze,co za dziadowską korporację stworzył na Łazienkowskiej ten Mioduski.
Marszałek Polski
 • 5 / 1
macmon
Teraz to już poleciałeś po całości:) To mówisz, że czekali z testem sytemu wraz z pierwszym ich klientem, czyli kibicem?:) hehe
Brzmi to niedorzecznie.
~WGM1916
 • 0 / 0
"Kiedy to mieli testować ? " Ty tak poważnie ? :)
~p(L)
 • 1 / 0
Sprzedaż biletów na Pogoń rozpoczyna się w środę rano, w starym systemie. Jednocześnie dopiero wtedy rozpoczyna się migracja danych o karnetach z nowego systemu do starego. Łatwo sobie wyobrazić sytuację, kiedy w środę rano ktoś kupuje w starym systemie bilet na Pogoń na miejsce, które jest już zajęte przez karnet kogoś innego, ale informacja o tym jeszcze nie przemigrowała między systemami i stary system widzi to miejsce jako wolne. A potem na stadionie spięcia między kibicami gwarantowane. Czy ktoś w tym klubie myśli?
Jak rozpoczynali współpracę z tą firmą to wszędzie "TicketCo, norweska firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań na wydarzenia biletowane, rozpoczęła współpracę z Legią Warszawa." Jak ta firma zawaliła to jej nazwa nagle stała się tajemnicą.
~MarioL
 • 0 / 0
Haha ale kompromitacja! A odszkodowania Norwedzy zapłacą za czwartkowy mecz? To minimum 100.000pln straty (5.000 kibiców x 20pln)!!!
Porucznik
 • 11 / 3
Mioduski czego nie dotknie to spierniczy...
Tyle szumu ale oby się nie okazało w czwartek wieczorem, że ani koszulki ani karnety nie mają już w tym sezonie żadnego znaczenia...
Tego nie ma co dopuszczać nawet do myśli, wygrają jestem przekonany
~Pl
 • 10 / 3
Za tego Prezesa to ku... leży wszystko
no, szczególnie akademia, terminowość wypłat i ogólnie klub z największym budżetem :D
Generał dywizji
 • 3 / 0
A premia xa mistrzostwo 2018? Tez tak terminowo?
Generał dywizji
 • 1 / 0
No i ten budzet, chociaz nadal najwiekszy, to juz nie tak okazaly jak na stulecie. Takie troche kryzysowe zarzadzanie.
Plutonowy
 • 1 / 0
Mam nadzieje ze to wsyztsko wkoncu ogarma bo jak narazie same problemy z poczatkiem sezonu.
Sierżant
 • 5 / 0
Ja karnetu kupić nie mogę. Link przesłany przez nową platformę już nie działa (wygasł?), a jeśli chcę od początku przeklikać wybór miejsca, ceny to na końcu mam błąd identyfikatora. Dziękuję, nie muszę być w czwartek.
~eh
 • 0 / 0
A kartę kibica już można wyrobić na miejscu?
Starszy kapral
 • 0 / 0
Ja pojechałem na Ł3 i bez kolejki , wszystko trwało ze 3 minuty, zakupiłem karnet na swoje miejsce z poprzedniego sezonu. Tylko tyle że moja karta jest jeszcze ważna na dłuższy okres niż nadchodzący sezon, więc nie wiem czy można wyrobić nową . Ale i tak wtopa stała się faktem. Bo podobno lepsze jest wrogiem dobrego.
Podporucznik
 • 9 / 4
Ku.wa, ale burdel
Pułkownik
 • 4 / 0
Ciekawym na czym to 'bardziej elastyczne kształtowanie polityki sprzedażowej' ma polegac.
Ceny biletow zmieniajace sie w czasie, w zaleznosci od stopnia zapelnienia stadionu (podobnie jak np. z biletami na samolot) ?
Starszy sierżant
 • 3 / 0
Dokładnie tak. Na zachodzie popularne jest takie rozwiązanie. Można zrobić szybką promocję, zróżnicować ceny w zależności od przeciwników, fax ciekawe oferty np dla karneciarzy itp. Ogólnie sam system nie jest zły i idea jego wprowadzenia, ale tu po prostu dali ciała testerzy oprogramowania i programiści, którzy totalnie zlekcewazyli okres testów i jak to często bywa, postanowili odpalić system w myśl zasady "jakoś to będzie". Jak widać, nie zawsze takie podejście się udaje a tym bardziej w sferze sprzedaży jak ma to miejsce u nas. Osobiście liczę na to, że teraz w końcu doprowadzą wszystkie testy rzetelnie i do końca aby można było bez problemów uruchomić go już komercyjnie. Z pewnością zyska ten nowy system uznanie, ale wyłącznie wtedy, jak bedzoe działał prawidłowo a nie tak jak teraz, czyli wiadomo, do bani...
ciekawe, czy w ramach tych promocji będzie się dało kupić bilet taniej niż wychodzi z karnetu. patrząc na to, jak pojechali w tym roku z karneciarzami (scalony karnet, drożna cena, zmienione sektory na niekorzyść kibiców) wcale bym się nie zdziwił, jak by jakiś first czy last minute był tańszy niż bilet w ramach karnetu ;/
~Xaxa111
 • 0 / 0
Dodatkowo trochę więcej kasy zostaje w klubie bo pomijasz prowizję dla pośrednika ticketpro.
Starszy sierżant
 • 1 / 0
@kierownik, może tak się zdarzyć przy jednym lub drugim meczu, ale w perspektywie całego sezonu, karnet zawsze się będzie opłacał finansowo niż kupować pojedyncze bilety. A ile ich zrobią w opcji first czy last? Obstawiam że max 3 w sezonie, co i tak płacą się dla karneciarzy. Obstawiam jednak, że wtedy karneciarze np dostaną no nie wiem, zniżki na zakup w sklepie klubowym (np na poziomie 60% lub coś podobnego) albo możliwość np wejścia za kulisy czy jakieś inne rozwiązania które dla zwykłych kibiców nie będą dostępne. Z pewnością coś wymyśla, bo zdają sobie sprawę, że wtedy zrobili by sobie strzał w kolano a na to już pozwolić sobie nie mogą. Mam wrażenie, że w klubie zdają sobie w 100% sprawę z tego, że limit błędów już w tym roku się dawno wyczerpał. Tak czy inaczej, liczę że będzie już tylko lepiej (bo gorzej już chyba być nie może ;) ).
oby, oby, bo serio falstart w tym sezonie zaliczony na maksa, i marketingowo, i finansowo (mniej sprzedanych karnetów, i to pewnie o wiele mniej) i sportowo. dobrze, że chociaż te koparki wjechały ;-)
po korporacyjnemu - ważne dotrzymanie GL a nie jakości :D
no ale trudno nie pochwalić decyzji o powrocie do starego systemu, to była jakaś porażka.ciekawe kto zapłaci za straty finansowe, klub czy ten dostawca?
~Elquatro
 • 0 / 0
kibice
Pewnie dostawca za niewywiazanie się terminowe z wdrożenia systemu....
być może, chyba, że to Legia zawaliła harmo, bo czegoś nie dostarczyła na czas a przynajmniej oficjalnie. w sumie bez znaczenia, i tak prawdy się pewnie nie dowiemy.
Porucznik
 • 8 / 7
Czy ktoś tam panuje nad tym co się dzieje w klubie? już się boję jutrzejszych koszulek
Te nowe koszulki to kryminał.. poziom 2-3 ligi..
a ja po przemysleniu uważam, że są za**biste. potrzebny był im reset, zrobili teraz coś nowego, w 100% zgodne z trendami jakie panują i w modzie ulicznej i topowych klubach, to się zwyczajnie po prostu sprzeda, kolejna prawie taka sama z szarfą raczej wielu nabywców by nie znalazła.
~Elquatro
 • 2 / 2
koszulki nawiazuja do koszulek z lat w ktorych Legia grała np z Manchesterem Unied w Pucharze Zdobywców Pucharów. Więc gadanie że tandeta, ze brzydkie ti ogólny lamet o tak jakby troche nieznajomosc historii klubu ktorego podobno kochacie, wstyd
Kapral
 • 2 / 1
On akurat nie kibicuje Legii to skąd ma to wiedzieć?
~Elquatro
 • 0 / 0
chyba duzo tu takich :)