Celhaka i Muci powołani do kadry Albanii U-21

Maciej Ziółkowski

Źródło: fshf.org

30-05-2022 / 20:40

(akt. 30-05-2022 / 20:52)

Selekcjoner reprezentacji Albanii do lat 21, Alban Bushi, ogłosił listę powołanych na mecze z Anglią (7.06) i Kosowem (13.06) w eliminacjach mistrzostw Europy. W kadrze znalazło się dwóch piłkarzy Legii Warszawa – Ernest Muci oraz Jurgen Celhaka.

Parę dni wcześniej Muci znalazł się też na liście rezerwowej pierwszej reprezentacji Albanii na spotkania Ligi Narodów: z Islandią (6.06, godz. 20:45) i Izraelem (10.06, godz. 20:45) oraz sparing z Estonią (13.06, godz. 18:00).

ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze (13)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 1 / 1
Kosta odbuduje obu i będą grać..
Z jakichś tajemniczych powodów obaj zawodnicy nie prezentują u Nas formy w jakiej byli przychodząc do Klubu. Być może nowy sztab szkoleniowy z Trenerem Kostą na czele uruchomi ich "pokłady" energii i dobrej gry, bo grac w piłkę umieją grać i to dobrze.
Oby tak się stało! Ja akurat w tych dwóch dalej wierzę!
Może jeszcze odpalą u nowego trenera. Są młodzi, nie są drewniani, no i reprezentaci kraju. Może Kosta wyzwoli w nich ambicję.
~mipcio
  • 2 / 1
Wierzę, że tak będzie bo moim zdaniem Vuković zabiłby ich potencjał
ciekawymi transferami byli by :
Nikolas Spalek, Andriy Yarmolenko, Denys Bezborodko, João Carlos Teixeira, Mésaque Djú, Carlos Strandberg, Isak Jansson
Yarmolenko marzy o transferze do Legii...
Przypominam że Paul Pogba bez klubu od lipca...
~mipcio
  • 0 / 4
Może lepiej Dybala i Suarez na ławkę za Kramera?
tak jak Jewhen Konoplanka marzył o cracovii
Rzeczywiście nie ma różnicy między West Hamem i Premier League a Dinamo Kijów i ligą ukraińską która w tej chwili nie istnieje a piłkarze Dinama przechodzą lub są wypożyczani do polskich klubów z różnych względów.
Pozatym Yarmolenko zarabiający 300 tys euro rocznie. Widzę to...
Lazar Pavlovic i Lazar Markovic, Milan Gajic, Radovan Pankov, są do wzięcia za darmo i każdy w naszym zasięgu płacowym
Chłopaki Pokażcie się z jak najlepszej strony