News: CLJ: Legioniści rozgromili MOPS Białystok

CLJ: Legioniści rozgromili MOPS Białystok

Źródło: akademia.legia.com

13.04.2014 09:35

(akt. 08.12.2018 18:24)

W znakomitej formie strzeleckiej są ostatnio juniorzy starsi Legii. Po 6:0 z AP ŁKS Łódź i 11:0 z Sokołem Ostróda drużyna Dariusza Banasika i Bernarda Kapuścińskiego w sobotę wygrała z zespołem MOPS Białystok 7:0. 24 bramki zdobyte i 0 straconych muszą robić wrażenie na rywalach.

W sobotnim starciu z ekipą z Białegostoku festiwal strzelecki rozpoczął Rafał Makowski, który do siatki rywala trafił już w 4. minucie gry. W 16 minucie było już 2:0, a dziewiątego gola w sezonie strzelił najskuteczniejszy zawodnik naszej drużyny Michał Suchanek. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron klasycznego hat-tricka skompletował Kamil Anczewski, gola po zaskakującej akcji indywidualnej strzelił Damian Szczepański, a wynik ustalił Konrad Michalak wykorzystując zagranie Miłosza Kozaka.

Kolejny mecz CLJ Legia 1995/1996 rozegra dopiero po świętach – 26 kwietnia. Rywalem drużyny Banasika i Kapuścińskiego będzie ŁKS 1926 Łomża. Spotkanie odbędzie się na terenie rywala.

CLJ: Legia Warszawa – MOPS Białystok 7:0 (2:0)
Makowski 4', Suchanek 16', Anczewski 55', 67’ i 77’, Szczepański 83’, Michalak 90'

Legia: - Smyłek - Rakowski, Makowski (46' Górka), Najemski, Skowron - Kozak, Suchanek, Mlonek (65' Szczepański), Karbowy (75' Babiarz), Szymański (46' Michalak) – Anczewski.