Dominik Furman: Myślę, że zostawiliśmy niezłe wrażenie

Logo Legia.Net

Jakub Waliszewski

Źródło: Canal+ Sport

24-07-2021 / 22:55

(akt. 25-07-2021 / 02:06)

- Każdy mecz z Legią dla wszystkich zawodników, którzy byli w tym klubie i grali więcej lub mniej jest szczególny. Ja mogę mówić jedynie o sobie. Tak jak to było w przeszłości, tak i dzisiaj wychodząc na boisko chcę po prostu wygrać. Dzisiaj się nie udało. Szkoda, ale myślę, że zostawiliśmy niezłe wrażenie jako zespół - mówił po meczu z Legią pomocnik Wisły Płock, Dominik Furman.

- Jakbyśmy wygrali, to pewnie wszyscy by mówili, że wygraliśmy z drugą Legią, ale ja tak na to nie patrzyłem i też przed meczem mówiliśmy, że może i to byli zawodnicy, którzy mniej grają, ale jednak jest to Legia, gra u siebie. Tak jak mówię, szkoda wyniku, bo myślę, że z boiska zasłużyliśmy przynajmniej na remis.

- Gdyby nie ta bramka Muciego, to myślę, że pierwsza połowa byłaby "na plus". Muci oddał niesamowity strzał, wyszedł mu i jest gol. Oprócz jeszcze tej drugiej jego sytuacji w drugiej połowie, to myślę, że Legia tak naprawdę nam nie zagroziła i na wynik patrzymy przez pryzmat, że może trener Bartoszek za mało zaryzykował, ale ja jestem innego zdania. 

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kapitan
  • 0 / 0
Zostawiliście dobre wrażenie bo przegraliście.
Zostawiliscie niezle wrazenie ale wynik najlepsze :)
Powiedział Dominik "kopiący się w czoło ekspert od całych fragmentów" Furman :P Mistrz dyplomacji :D
Młodszy chorąży
  • 2 / 0
"trener pała ale nie ja to nie moje zdanie" xD
dyplomat w c hu j
To nie jazda figurowa, pkt za wrażenie artystyczne nie przyznają. Na razie w waszej grze przeważa chaos. Gdybyście nie byli legijną kolonią to bym wam życzył spadku.....Wasi kibice gdy Legia gra wyjazd 90 minut śpiewają wykrzykują obraźliwe teksty w naszym kierunku. Zero dopingu dla własnego zespołu. Straszne wieśniactwo....
"na wynik patrzymy przez pryzmat, że może trener Bartoszek za mało zaryzykował, ale ja jestem innego zdania.“

Ogolnie to uważamy, trener
Sorry cd:
Ogolnie to uważamy, że trener sprdolil, ale nie no moim zdaniem nie.

Furmi już ponownie włączył tryb grający trener jak widzę :D Dominik prwnie tu zajrzy więc zostawiam pozdrowienia dla prawdziwego Legionisty trzymaj się tam, powodzeniaB-)