Reklama HEG

Doping kibiców Legii w Zabrzu - wideo

Dariusz Oleś, Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

05-04-2018 / 22:29

(akt. 12-12-2018 / 20:10)

Wyjazd do Zabrza rozpoczął się rano, mimo że sam mecz rozgrywany był o godzinie 18. Na Śląsk wszyscy dotarli około trzy godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W sumie około 1100 kibiców zapełniło sektor dla gości, nie zabrakło przyjaciół z Sosnowca. Fanów gospodarzy Legia zawsze przyciąga – na trybunach było niemal 23 tys. ludzi. Wywiesili transparent z napisem VARszawa oraz obrazkami syrenki z teczką oraz sędziego.

fot. Ana Okolus

Po kwadransie ciszy, które poprzedziło odśpiewanie „Mistrzem Polski jest Legia”, kibice obu zespołów ruszyli z dopingiem. Na początku z naszego sektora niosło się „Puchar jest nasz…” i Jesteśmy zawsze tam…”. Po golu Marko Vesovicia nastąpiła eksplozja radości. Po trafieniu wyrównującym słychać było „Nie poddawaj się..”. Wynik nie uległ zmianie, co spotkało się z niezadowoleniem – kibice krzyczeli więc „Legia grać, k… mać” i „Prawda jest taka, nie chcemy tutaj Jozaka”. Piłkarze usłyszeli też, że muszą grać lepiej – „Jak tak dalej grać będziecie, to wy ch… zdobędziecie”.

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Aly
  • 0 / 0
Hello there,

My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at legia.net promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
.
If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

Thanks,
Aly