Emreli, Mladenović i Kastrati powołani do reprezentacji

Maciej Ziółkowski

Źródło: 90minut.pl

01-10-2021 / 15:45

(akt. 01-10-2021 / 16:27)

Mahir Emreli z Legii Warszawa otrzymał powołanie do reprezentacji Azerbejdżanu na spotkania eliminacji mistrzostw świata z Irlandią i Serbią.

Mecz z Irlandią zostanie rozegrany 9 października o godz. 18:00 w Baku. 12 października o godz. 20:45 w Belgradzie Azerbejdżan zmierzy się z Serbią.

Do kadry Serbii, na mecze eliminacji mistrzostw świata z Luksemburgiem i Azerbejdżanem, został powołany wahadłowy stołecznego klubu, Filip Mladenović. Spotkanie z Luksemburgiem zostanie rozegrany 9 października w Luksemburgu o godz. 20:45, a 12 października o godz. 20:45 w Belgradzie Serbia podejmie Azerbejdżan.

Lirim Kastrati, piłkarz Legii Warszawa, otrzymał powołanie do reprezentacji Kosowa na październikowe mecze eliminacji mistrzostw świata ze Szwecją i Gruzją. Rywalizacja ze Szwecją zostanie rozegrana 9 października o godz. 18:00 w Solnie, a spotkanie z Gruzją odbędzie się 12 października o godz. 20:45 w Prisztinie.

Komentarze (23)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Mladen to powinien zostać i popracować w klubie
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Bez kontuzji na zgrupowaniach, panowie. Gratulacje i powodzenia.
Marszałek Polski
 • 2 / 3
Tylko nasz geniusz trenerski od reprezentacji narodowej nie widzi w takiej drużynie jak Legia potencjalnych reprezentantów. Co tam Slisz czy Nawrocki, przecież musi grac złote jajo polskiej piłki czyli nad talent Kozłowski, buahahahaha! Kto tego cieniasa wybrał na trenera kadry?
Generał broni
 • 1 / 0
Coś w tym jest ;)
Podporucznik
 • 2 / 0
Ty na szczęście nie miałeś na to wpływu.
Po pierwsze Kozlowski jest utalentowany i nie ma co tego negować. Całkiem niedawno Legia miała na niego zakusy. Zapewne gdyby do nas trafił to jego gra w kadrze już by Cię tak nie uwierała.
Po wtóre Slisz właśnie w kadrze zagrał więc wymienianie go w tym kontekście jest chybione.
Po trzecie na Nawrockiego przyjdzie jeszcze czas. Myślę, że jeśli podtrzyma obecny poziom to stanie się to całkiem niedługo.
Po czwarte zawodnicy ci grają na różnych pozycjach więc nikt nikomu miejsca nie blokuje.
Ciekawi mnie mecz Serbia-Azerbejdżan :))
Podporucznik
 • 1 / 0
Kosowo - Szwecja{ a Nasz Szwed jedzie na repre????}
Powołanie dla Johanssona było, ale w świetle kolejnej kontuzji jego występ jest raczej wątpliwy.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Legijny mecz
No to znowu robi się spora grupa powołanych:
Emreli (Azerbejdżan), Charatin (Ukraina), Johansson (Szwecja), Mladenović (Serbia), Kastrati (Kosowo), Miszta, Nawrocki (Polska u-21), Skibicki (Polska u-20), Kisiel i Włodarczyk (Polska u19) a niebawem powołania powinni dostać Abu Hanna (Izreal), Muci (Albania lub Albania u-21), Celhaka (Albania u-21).
Czyli 10-13 zawodników wyjedzie na kadry. Jeżeli dołożymy do tego graczy kontuzjowanych: Boruc, Muzyk, Kapustka, Luqinhas to liczba zawodników na treningach radykalnie spadnie.
Podporucznik
 • 2 / 0
Trzeba się cieszyć! Z Napoli powołanych jeszcze więcej!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Johansson to powienien zostać
Kapitan
 • 0 / 0
Szczerze mówiąc to, że mecz z Lechem jest po przerwie reprezentacyjnej, lepiej aby zostali w Warszawie, ale jak mus to mus...
Generał brygady
 • 3 / 0
Emreli kontra Mladen się szykuje
Stawiam na Mahira :-)
Choć oczywiście jego reprezentacja jest słabsza. No ale to teoria. My od Leicester też jesteśmy słabsi w teorii :-)
Generał brygady
 • 0 / 0
No tak Mahir, a z drugiej strony Mladen powołany ale nie koniecznie zagra w tym meczu. Najważniejsze żeby chłopaki wrócili bez kontuzji
To najważniejsze.
Mladen ostatnio grzeje w kadrze ławę.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
To serbia może zacząć się martwić
Gratki i brameczki!
Marszałek Polski
 • 0 / 0
I bez kontuzji