Fabian Piasecki: Legia była zespołem lepszym od nas

Maciej Ziółkowski

Źródło: slaskwroclaw.pl

22-10-2020 / 09:05

(akt. 22-10-2020 / 09:09)

- Straciliśmy bramkę w najgorszym momencie. Zawsze się mówi, że najgorzej stracić gola na pięć minut przed końcem pierwszej i drugiej połowy oraz pięć minut po przerwie - powiedział strzelec jedynego gola dla Śląska, Fabian Piasecki.

- Pierwsze trafienie dla Legii pokrzyżowało nam plany, ale musimy być na takie rzeczy przygotowani. W spotkaniach ze stołecznym klubem trzeba wystrzegać się błędów. I spodziewać się, że legioniści będą tworzyć sytuacje i którąś z nich wykorzystają. Szkoda, że nie udało nam się odwrócić losów spotkania. Uważam, że w przekroju całego meczu, to Legia była lepszym zespołem od nas. Próbowaliśmy kontrować, co do końca nam nie wychodziło.

- Cieszę się, że udało mi się ponownie strzelić gola dla Śląska, dać drużynie trochę pozytywnej energii i sygnał do lepszej gry. Spotkanie zrobiło się atrakcyjniejsze dla oka, było więcej emocji. Szkoda, że nie udało nam się stworzyć jeszcze jednej, dogodnej sytuacji i wywieźć remisu z Warszawy. Wówczas na pewno przyjęlibyśmy ten punkt i byli choć troszkę zadowoleni.

- Jeśli chodzi o moją bramkę, to Artur Jędrzejczyk mi ją podarował. Trzeba być cały czas skoncentrowanym i czujnym w takich sytuacjach, bo nigdy nie wiadomo, kiedy piłka do ciebie trafi. Byłem akurat dobrze ustawiony, przechwyciłem podanie i cieszę się, że udało się okazję wykorzystać.  

Komentarze (17)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
 • 0 / 0
Cieszymy się, że wyraża się z szacunkiem dla Legii.
Szkoda tej wtoby Jędzy bo to tylko zaciemnia przebieg meczu.
Nie było to wielkie widowisko ale Legia była zespołem zdecydowanie lepszym i nie musiala tracić tej bramki.
Stalo się tak - trudno.
Generał broni
 • 0 / 0
Czesio stwierdził, że Jędza przeprosił drużynę. A kiedy nas ten "trener" przeprosi za skład na Karabach?
Porucznik
 • 0 / 0
Mac, nie przeprosi bo i nie ma za co. Zaryzykował , nie wyszło. Z resztą, kto by tam wtedy nie wyszedł to i tak było by w papę więc nie ma czego roztrząsać i włosa na 4 dzielić.
Panie Fabianie, Legia jest lepszym zespołem nie tylko od Śląska. Od innych także.
Podporucznik
 • 3 / 0
"Szkoda, że nie udało nam się stworzyć jeszcze jednej, dogodnej sytuacji "- pierwszej nie stworzyliście, a chcielibyście drugą.
Tak, sam ocenił "Jeśli chodzi o moją bramkę, to Artur Jędrzejczyk mi ją podarował". Powinien powiedzieć "szkoda, że Legia nie dała nam w prezencie jeszcze jednej bramki"
Marszałek Polski
 • 3 / 0
"- Pierwsze trafienie dla Legii pokrzyżowało nam plany"
Kolego sympatyczny, plany to wy mieliście pokrzyżowane od dawna w tym meczu. Praktycznie od początku. I furę szczęścia że zero utrzymywało się AŻ tak długo.
Do tego gapowatość Jędzy może u postronnych wywołac wrażenie że mecz był równy i Legia ledwo co wygrała.
Marszałek Polski
 • 2 / 1
Nie dość że Legia lepsza to jeszcze dała gola
Chorąży
 • 2 / 0
Amen.
Generał brygady
 • 2 / 0
Przewaga Legii była wyraźna, ale nie zawsze w takich sytuacjach zespół inkasuje komplet punktów, więc tylko się cieszyć, że do momentu gola dla Śląska my mieliśmy na koncie już dwa.
Plutonowy
 • 0 / 1
Wyczuwam żółtą kartkę dla Jędzy na Piaseckim za atak łokciem albo spóźnioną interwencję w następnym meczu ze Śląskiem :)
Krótko, na temat i zgiodnie z prawą.
Marszałek Polski
 • 0 / 2
— Jak Jędza daje, to trzeba wziąć i podziękować.
— Dziękuję.
Porucznik
 • 6 / 0
Przynajmniej ten nie chrzani głupot , tylko trzyma się faktów.
Major
 • 1 / 0
No coż Jędzycpowinien podziękować za asystę.
Porucznik
 • 2 / 2
Kpadre, takie wtopy to się największym zdarzają , nie ma co płakać.
Generał broni
 • 0 / 0
Miło poczytać rozsądną wypowiedź.