Filip Mladenović: Nie był to tak łatwy mecz, na jaki wyglądał

Piotr Gawroński

Źródło: TVP Sport, Legia.Net

24-09-2020 / 23:32

(akt. 25-09-2020 / 01:00)

- Za nami trudne dni. Wiele się ostatnio działo. Po całym zamieszaniu związanym ze zwolnieniem trenera, nie było łatwo wyjść i wygrać mecz. Pokazaliśmy, że jesteśmy dobrą drużyną - powiedział po meczu zawodnik Legii Warszawa, Filip Mladenović.

- Podczas spotkań staramy się wykorzystywać nasze atuty, stąd duża liczba dośrodkowań. Mamy kilku zawodników, którzy dobrze grają głową. W czwartek to nie był tak łatwy mecz, na jaki wyglądał. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy i idziemy dalej.

- Dostaliśmy informacje, jak Drita będzie grała przeciwko nam. Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele. W niektórych fragmentach meczu wyglądaliśmy dobrze. Zdarzały się również momenty, które wymagają od nas poprawy. Myślę, że najważniejsze, że wygraliśmy, bo cały czas jest nas w dużo emocji.

- W naszej drużynie zadebiutował Joel Valencia. Wiem, że nie było mu łatwo zagrać po raz pierwszy od dłuższego czasu. Co więcej, krótko z nami trenował i na pewno potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby dojść do formy. Podobnie jest z resztą drużyny. Staram się grać z Joelem i pomagać mu na boisku, jak każdemu innemu koledze - zakończył Filip Mladenović

Komentarze (19)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Mladko kroi piłki na centymetr z wolnych jak swego czasu Kurzawa w Górniku, który przepadł gdzieś w otchłaniach, jedyne czego obawiałem sie po jego przyjściu to gorącej głowy i kartek ale narazie wytrzymuje, pracuje ponoć nad główką.
Najlepszy zawodnik obok Lukiego - niech reszta patrzy na ich zaangażowanie, wdroży i Kzachów przejdziemy ciesząc się fazą grupową.
Kapral
  • 1 / 0
Azerów raczej...:)
Racja, z tych emocji błędy sieję :) Dzięki kolego!
Generał broni
  • 0 / 0
W pomeczowej wypowiedzi Filipa,.wyrażnie było słychać żal za Vuko ,widać że u wielu zawodników to jeszcze tkwi w psychice . Zawodnik meczu .
Starszy sierżant
  • 0 / 0
Zawodnik meczu - zgoda.
Ale w pomeczowej wypowiedzi Mladenovića moją uwagę zwróciła zgodność opinii, a nawet sformułowań z tym, co i jak po meczu mówił Michniewicz.
Co nie wyklucza żalu za Vuko...
Nie mam nic przeciwko temu aby w meczu za tydzień, Legia też strzeliła dwa gole główką ;)
Chorąży
  • 0 / 0
dla mnie moga nawet strzelac tylkiem, uchem itd, grunt by wygrywali i strzelali wiecej od przeciwnika ;-)
Generał brygady
  • 1 / 0
Ma rację sporo się działo i to musiało mieć wpływ na zawodników.
Wydaje mi się, że chyba najlepszy dzisiaj, natomiast pewny jestem, że to dobry transfer, duże wzmocnienie. Obrońca, który nie boi się pójść do przodu.
Najlepszy dziś na boisku...
Marszałek Polski
  • 2 / 0
Filip - strzał z wolnego fajny:)
szkoda że nie wpadła:)
Ale dwa razy tak wrzucił, że inni strzelili, też dobrze!
Marszałek Polski
  • 0 / 0
no właśnie - byłby wynik - marzenie - jak na obrońcę wręcz rewelacja
Kapitan
  • 0 / 5
To co powiedział Mladenovic + 'radość' po golach jasno pokazuje w jakim miejscu jest ta drużyna emocjonalnie. Nie wydaje mi się, że zdążą na Karabach.
Nie robiłbym jakiejś wielkiej analizy na podstawie emocji ukazanych po golu. A jak będzie z Karabachem? Nie musi być źle. Niby tylko tydzień, ale wiara jest.
Generał brygady
  • 1 / 0
Wiara i trochę czasu.A oni muszą te kilka godzin lecieć to też ma wpływ.
Major
  • 2 / 1
Boimy się Karabachu? To co my chcemy osiągnąć w fazie grupowej, gdzie będą drużyny lepsze od Azerów. Karabach gra piach i jest w słabej formie, my też gramy na razie słabo ale to będzie lecz na 1:0, jestem tego pewny.
Dokładnie, droga do fazy grupowej w tym roku jest wyjątkowo łatwa, nie spier***ć tego!!!
Marcin,
w poprzednich latach też nie była jakaś trudna... No ale cóż z tego... Mam jednak nadzieję, że tym razem się uda.