Fotoreportaż z meczu z FK Krasnodar

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

19-01-2022 / 22:30

(akt. 19-01-2022 / 22:33)

Piłkarze Legii Warszawa rozegrali drugi sparing podczas zgrupowania w Dubaju i drugo wygrali. Po zwycięstwie z Botewem Płowdiw 2:0 przyszedł czas na pokonanie FK Krasnodar 2:1. Poniżej fotoreportaż ze spotkania.

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
  • 1 / 0
Oglądałem ten sparing. Nie było źle. Widać postępy. Wiadomo że to sparing ale wszystkie warianty gry są dobre. Mam nadzieję że idzie to w dobrym kierunku
Jak tak patrzę na to zdjęcie nad artykułem to sobie myślę co się stało z Pekhartem? Przecież gościu zjechał z formą ze dwa poziomy niżej i w tej chwili jest cieniem zawodnika w porównaniu z sezonem w którym zostawał królem strzelców. Brak Juranowica czy Wszołka nie wszystko tłumaczył bo przecież w formie strzelał też sporo bramek nogą z pola karnego po sytuacjach w których po prostu odnajdował się we właściwym miejscu a niekoniecznie po dośrodkowaniach skrzydłowych głową.
Caly zespól zaliczyl zjazd i on tez, moze wplyw na to mialo to, ze przyszedl Emreli i odrazu zostal pierwszym wyborem, do tego kilka drobnych urazów.
Miejmy nadzieje, ze forma wróci.
Podporucznik
  • 1 / 0
Te piłki nike żółtawe ciekawe i pograłbym taką!
Krycha jak Logan :)
Na boisku jest Mladen, to musi być gol z jego udzialem.
Na jednym zdjeciu zawodnik Krasnodaru rzuca urok na Sokolowskiego :)