Sparing: Legia Warszawa - Odra Opole 2:1

Fotoreportaż z meczu z Odrą Opole

Redaktor Marcin Szymczyk

21.06.2024 18:44

(akt. 21.06.2024 20:51)

Legia Warszawa wygrała 2:1 w LTC z Odrą Opole w pierwszym sparingu przed startem sezonu 2024/25. Klub z I ligi objął prowadzenie, ale "Wojskowi" zdołali odwrócić losy rywalizacji. Bohaterem stołecznego zespołu został Makana Baku, który strzelił gola na 1:1 i miał asystę przy bramce Luquinhasa. Poniżej fotoreportaż ze spotkania.

SPARING: LEGIA WARSZAWA – ODRA OPOLE 2:1 (0:1)
Baku (61. min.), Luquinhas (66. min.) – testowany (30. min.)

Żółte kartki: Elitim, Leszczyński

LEGIA W I POŁOWIE: Kobylak – Pankov, Ziółkowski, Kapuadi – Wszołek, Elitim, Goncalves, Kapustka, Morishita – Gual, Kramer (32' Pekhart)

LEGIA W II POŁOWIE: Kikolski – Leszczyński, Jędrzejczyk, Karolak – Chodyna, Strzałek, Luquinhas (77' Adkonis), Baku – Urbański – Nsame (77' Szczepaniak), Pekhart (77' Majchrzak)

ODRA W I POŁOWIE: Haluch (39’ Burta) – Spychała, Kamiński, Piroch, Szrek – Purzycki, zawodnik testowany, Dominguez – Nowak, zawodnik testowany II – zawodnik testowany III

ODRA W II POŁOWIE: Burta – Szrek (60’ Krysiak), Waliś (75’ Mróz), Kędziora, Wollny – Niziołek (75’ Łyszczarz), zawodnik testowany (60’ Sluga; 75’ Sarmiento), Osipiak (70’ Buniak) – Banaszewski (75’ Zawada), zawodnik testowany II (60’ Klec; 75’ Dębski), zawodnik testowany III