Gabriel Kobylak wraca do Legii

06.06.2024 15:50

(akt. 06.06.2024 15:56)

Według naszych informacji, Gabriel Kobylak, który spędził minioną rundę na wypożyczeniu do Radomiaka Radom, wraca do Legii Warszawa.

Kobylak (bramkarz; rocznik 2002), który w styczniu przedłużył kontrakt z Legią do czerwca 2027 roku i został wypożyczony do Radomiaka, w pierwszej połowie br. zagrał 9 razy w Ekstraklasie (810 minut; 3 żółte kartki, 1 czerwona), nie miał czystego konta, ale był bohaterem spotkania z Piastem Gliwice (obroniony rzut karny Patryka Dziczka przy wyniku 3:2) i… strzelił gola przeciwko Puszczy Niepołomice (1:1). Ostatecznie jego zespół utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.

Czy jestem teraz w formie życia? Myślę, że mogę się z tym zgodzić. Średnio wszedłem w 2024 rok, ale po dwóch meczach, w których nie wystąpiłem (pauza za czerwoną kartkę – red.), czuję się bardzo dobrze, co widać na boisku – mówił Kobylak na początku maja, w rozmowie z TVP Sport.