Gra wewnętrzna. Pierwszy zespół zmierzył się z drugim

05.09.2020 14:05

(akt. 07.09.2020 08:41)

W sobotę, na jednym z boisk w LTC, odbyła się gra wewnętrzna pomiędzy pierwszą a drugą drużyną. Ekipa prowadzona przez Aleksandara Vukovicia wygrała 2:1 z rezerwami Tomasza Sokołowskiego II po bramkach Tomasa Pekharta i Domagoja Antolicia. Jedynego gola dla „dwójki” strzelił natomiast Łukasz Łakomy.

Mecz składał się z trzech części. Dwie pierwsze trwały po 8 minut, a ostatnia – kwadrans. W trakcie przerw między poszczegolnymi częściami gry dochodziło do wielu rotacji, głównie w składzie III-ligowych rezerw.

W 7. minucie do siatki trafił Tomas Pekhart. Czeski snajper skutecznie główkował po dośrodkowaniu Luisa Rochy z lewej strony boiska. Parę chwil po rozpoczęciu drugiej części William Remy sfaulował w "szesnastce" Kacpra Kostorza. Trener Aleksandar Vuković przyznał "jedenastkę" drugiej drużynie Legii, którą na gola zamienił Łukasz Łakomy. Środkowy pomocnik pięknym strzałem w lewy górny róg doprowadził do remisu.

W trzeciej części gry, tak jak w dwóch poprzednich, padł jeden gol. Domagoj Antolić z bliska trafił do siatki, posyłając piłkę na dalszy słupkek, po akcji przeprowadzonej prawą stroną boiska. Kilka minut przed zakończeniem gry wewnętrznej, z boiska zszedł Pekhart, który ucierpiał w jednym ze starć. Nikt nie chciał ryzykować zdrowia Czecha, więc ten opuścił murawę.

Jedynka – Dwójka 2:1

Pekhart (7. min.), Antolić (25. min.) – Łakomy (12. min. – k.)

Jedynka: Cierzniak - Stolarski, Lewczuk, Remy, Rocha - Luquinhas, Antolić, Martins, Kapustka - Kwietniewski (Kostorz) - Pekhart

Dwójka: Miszta (Muzyk) – Wojtysiak (Kwiatkowski), Macenko (Pruchnik), Astiz, Konik (Kwietniewski) - Łakomy (Kisiel), Kurowski (Sobiecki) – Cichocki (Negou), Sobiecki (Cielemęcki), Cholewiak (Gościniarek) - Kostorz (Warchoł)