Rafał Janicki

Grano dzisiaj (31.01). Porażka w Bielsku-Białej

31.01.2023 06:00

(akt. 22.01.2023 18:26)

Jak na razie Legia tylko raz grała 31 stycznia, 2 lata temu, gdy przegrała na wyjeździe 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała w 15. kolejce ligowej. Dla "Wojskowych" był to pierwszy mecz o stawkę w 2021 roku.

Jedyny gol padł w 48. minucie. Wówczas Karol Danielak dośrodkował z pola karnego, piłka odbiła się od głowy Marko Roginicia i trafiła do Rafała Janickiego, który pokonał Artura Boruca z bliskiej odległości.

W pierwszej połowie mecz okazał się wyrównany. Mieliśmy kilka momentów, w których można było zdobyć bramkę. Przypominam sobie też pewną sytuację Podbeskidzia – po wrzucie z autu pojawiło się zamieszanie, było groźnie. W przerwie powiedzieliśmy sobie, co nie funkcjonuje dobrze, co trzeba zmienić. Rzut rożny dla rywali, zamieszanie – padł gol. Było sporo czasu, aby wygrać. Tak się nie stało. Graliśmy niedokładnie, nerwowo i w efekcie przegraliśmy bardzo ważne spotkanie – powiedział ówczesny trener "Wojskowych", Czesław Michniewicz. Fotoreportaż dostępny jest TUTAJ.