News: Hokejowy weekend w Warszawie

Hokeiści wygrali z Orlikiem, Koszykarze z Legionem

29.10.2011 22:00

(akt. 04.01.2019 13:40)

<p>Stołeczni hokeiści pokonali na wyjeździe Orlika Opole 6:4. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Filip Komorski (dwie), Jarosław Grzesik (dwie), Mateusz Bepierszcz oraz Karol Wąsiński. O wyniku pojedynku rozstrzygnęła trzecie tercja. W czasie meczu doszło do bójki Karola Szaniawskiego z Davidem Kabelacem, na szczęście niezbyt długiej. Kolejne spotkanie podopieczni Zbigniewa Stajaka rozegrają jutro na Torwarze. Początek meczu z Polonią Bytom zaplanowano na 13.30.</p>

Koszykarze Legii rozgromili rywali z Legiona Legionowo 93:51 przy wspaniałym dopingu kibiców, którzy zaprezentowali naprawdę fajną oprawę. Trzeba przyznać, że atmosfera robiła wrażenie i jeśli tak to będzie wyglądało dalej to hala ma Bemowie będzie dość trudnym obiektem do zdobycia dla przeciwników. Koszykarze Legii już po pierwszej kwarcie prowadzili 19 punktami, w kolejnych częściach meczu stopniowo powiększali przewagę. Po dwóch meczach Legia prowadzi w tabeli mając imponujący bilans punktowy 183:95. Kolejny mecz w sobotę w Płocku z MonPolem.