Hokej: A po nocy, przychodzi dzień - VIDEO

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

30-09-2012 / 00:05

(akt. 10-12-2018 / 17:51)

Hokeiści Legii przegrali w sobotę 2:5 w pierwszym meczu sezonu z Orlikiem Opole. W niedzielę czas na rewanż. Stołeczna drużyna o godzinie 13.30 zmierzy się z rywalem z Opolszczyzny i postara się zaprezentować z lepszej strony.

Legioniści nie zaprezentowali się w sobotę najlepiej. Wprawdzie prowadzili dwa razy ale ostatecznie przegrali 2:5. Warto pamiętać, że nasi zawodnicy dopiero od 2 tygodni ćwiczą na lodzie, nie mieli żadnych sparingów. Sam szkoleniowiec, Lubomir Witoszek wierzy, że z czasem będzie znacznie lepiej.


W niedzielnym spotkaniu, tak jak i w sobotę, nie zagra dwójka Ilya Vecher - Tomasz Wołkowicz. Obaj powinni pojawić się jednak w składzie na mecze zaplanowane na przyszły weekend. Celem na niedzielę jest ograniczenie liczby błędów, fauli i kar czasowych. Dobrze byłoby również ograniczyć rolę aktywnego w sobotę Nalewajki, który strzelił gola, a także zanotował dwie asysty.


Na sobotnim meczu pojawiło się prawie 300 kibiców, sprzedano praktycznie wszystkie wejściówki. Zapraszamy już teraz na niedzielna potyczkę, ale jednocześnie ostrzegamy, że w Warszawie odbędzie się maraton, który przyblokuje stołeczne ulice. Oby jutro legioniści zagrali z jeszcze większym zacięciem i obyśmy mogli dopisać pierwsze punkty.

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~prezez
  • 0 / 0
lobię tą dyscyplinę gram namiętnie w nhl 09 to ostatna na pc gra z tej serii ..po prostu coś jak football ale na lodzie polecam zagrać i obejrzeć wiem gdyby krążek był większy to była by większa oglądalność :)