News: Hokej: Dziewięć bramek w Toruniu

Hokej: Dziewięć bramek w Toruniu

27.10.2013 19:02

(akt. 09.12.2018 04:48)

W drugim meczu w Toruniu pomiędzy KS-em a Legią Warszawa padło aż dziewięć bramek. Niestety osiem z nich zdobyli gospodarze. Po pierwszej tercji było 2:0 po trafieniach Jacka Dzięgiela i Michała Kalinowskiego. W drugiej części gry padły kolejne dwie bramki dla KS-u - Przemysław Bombastek i Piotr Winiarski wpisali się na listę strzelców. W trzeciej tercji jako pierwsi do siatki trafili legioniści - Karol Szaniawski zdobył bramkę po dograniu Tomasza Wołkowicza. Niestety kolejne cztery trafienia były dziełem gospodarzy - Michał Kalinowski, Piotr Husak i dwukrotnie Łukasz Chrzanowski.

Zawodnicy KS Toruń oddali 53 strzały przy 23 uderzeniach hokeistów Legii. Gospodarze 14 minut spędzili na ławce kar, zaś legioniści 18.

KS Toruń - Legia Warszawa 8:1 (2:0, 2:0, 4:1)
Bramki: Dzięgiel (Bombastek, Kalinowski, 17:01), Kalinowski (Dzięgiel, 18:22), Bombastek (Kalinowski, 34:37), Winiarski (Heyka 36:29), Kalinowski (52:54), Husak (53:21), Chrzanowski (Bombastek, 58:21), Chrzanowski (Bombastek, Huzarski, 59:57) - K. Szaniawski (Wołkowicz, 46:14)