Hokej: Jakub Rzeźniczak wspiera hokejową Legię

Aleksandra Ceglarska

Źródło: Legia.Net

11-10-2012 / 22:30

(akt. 10-12-2018 / 16:20)

Jak już wcześniej informowaliśmy, piłkarz Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak postanowił wesprzeć hokejową Legię. Zawodnik przekazał na aukcję oryginalną koszulkę meczową z autografami całej drużyny oraz szkoleniowców stołecznego klubu. "Rzeźnik" zamierza także wkrótce odwiedzić Torwar. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

Koszulkę można nabyć tutaj. Licytacja potrwa do 21 października.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~na_nie
  • 0 / 0
Właśnie brak komentarzy jest jak komentarz pozytywny. Poprostu nie ma z czym jechać. Tylko najgorsze głąby klepia bez sensu na siłę i nie na temat byle pisać ;)
Kuba restekpa :)
~Lebomi12
  • 0 / 0
Do moich przedmówców, którzy szanownie się wysilili, żeby wklepać kilka bezsensownych słów. Czy sami cokolwiek zrobiliście coś w tym kierunku?? Daję sobie ręce uciąć, że nic! Co ma wspólnego to co gra Kuba Rzeźniczak do tego jak wspiera nie tylko sekcje hokeja ale również wiele akcji charytatywnych?? Ja jestem pod wrażeniem jego działalności pozasportowej. Szacunek dla Ciebie Kuba i uwierz mi wiele ludzi docenia to co robisz. Pewnie nie widać tego we wpisach bo łatwiej jest napisać szyderę, niż powiedzieć komuś zwyczajne dziękuję. Jeszcze raz szacunek za to jakim jesteś człowiekiem! I piłarzem również.
~jerzy
  • 0 / 0
doceniaja go chyba tylko ci niewidomi :D
~Oren
  • 0 / 0
Teraz my będziemy wspierać Rzeźniczaka aby w końcu nauczył się grać.

Miło, że się udziela na wielu frontach charytatywnie, ale na boisku nie pokazuje NIC.