Hokej: Kolejne starania hokeistów o przetrwanie klubu

  Piotr Kamieniecki

  Źródło: Legia.Net

  07-09-2012 / 16:19

  (akt. 10-12-2018 / 20:42)

  Hokeiści Legii nie ustają w staraniach ratowania klubu. Ostatnio zawodnicy stołecznej drużyny byli na rozmowach w Ministerstwie Sportu, które jednak nie może zbyt wiele pomóc. W najbliższym czasie w Urzędzie Miasta zostaną złożone papiery potrzebne do startu w konkursie o miejskie dotacje. Już jutro legioniści będą również gościć na antenie TVP Warszawa.

  TVP Warszawa organiuzje dzień otwarty w swojej siedzibie przy Woronicza. Wiadomości sportowe będą gościć reprezentantów hokejowej Legii. 

   

  W ostatnich dniach, klub zmienił nazwę na HUKS Legia Warszawa. HUKS przejął i zastąpił UHKS Mazowsze. Nadal nie wiadomo czy legioniści wystartują w rozgrywkach, ale jest to prawdopodobne. Pierwszy mecz sezonu planowany jest na 23 września, rywalem ma być Naprzód Janów. 

   

  Cały czas przypominamy, że jeżeli ktoś chętny jest do udzielenia wsparcia lub sponsorigu, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 605-743-689 lub adresem e-mail: [email protected]

  Komentarze (2)

  Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

  Punkty

  1063

  Ranking miesiąca
  #11094
  Ranking ogólny
  #1094
  ~2 arbiter
  • 0 / 0
  Dajcie ludziom możliwość wglądu w inwestowane przez nich pieniądze to nie jeden przekaże przysłowiowe 5 zł. Jeśli jednak ma ktoś to przeżreć to nie mają niestety na co liczyć. Wszystko musi być przejrzyste i wcale się ludziom nie dziwię.

  PZPN daje jasny przykład jak nie należy dotować jakiejkolwiek instytucji, klubu lub innych stowarzyszeń. Chyba, że ktoś ma na to ochotę.
  ~dzido
  • 0 / 0
  no tak, i tak spora część tych chłopaków zaczynała w HUKS-ie. Powodzenia