Hokej: Na Janów w nowych strojach

  Piotr Kamieniecki

  Źródło: Legia.Net

  13-10-2012 / 02:34

  (akt. 04-01-2019 / 13:35)

  W sobotę o godzinie 15.30 legioniści rozegrają pierwszy mecz z Naprzodem Janów na Torwarze. Podopieczni Lubomira Witoszka jak dotąd dwa razy wygrali i dwa razy przegrali. Jutrzejsze spotkanie obejrzą wszyscy chętni, dla nikogo nie zabraknie miejsc w hali przy ulicy Łazienkowskiej.

  Legioniści wystąpią jutro w nowych strojach. Pierwsze mecze sezonu nasi zawodnicy musieli "przezimować" w bardzo starych koszulkach. Nowe, mają być niespodzianką i są ponoć naprawdę ładne i efektowne, oby były także szczęśliwe. Na bluzach będzie umiesczony też herb Legii.


  Sobotnie spotkanie będzie także pożegnaniem zmarłego niedawno Pawła Piekarzewskiego, przyjaciela stołecznego hokeja, a także ojca Filipa Komorskiego, który jest wychowankiem naszego klubu, a obecnie występuje w GKS-ie Katowice w Ekstralidze. Warszawscy zawodnicy założą też czarne opaski. 


  Wejściówki w nazym konkursie biletowym wygrali z kolei Aleksander Ciszek i Łukasz Kosiór. Gratulujemy i informujemy, że kolejne konkursy będą przed każdym meczem ligowym. Początek sobotniego spotkania o 15.30. Zapraszamy na Torwar lub przed ekrany komputera. Na Legia.Net znajdziecie zdjęcia oraz informacje o spotkaniu.

  Komentarze (1)

  Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

  Punkty

  1063

  Ranking miesiąca
  #11094
  Ranking ogólny
  #1094
  ~ava
  • 0 / 0
  Jazda z janami