Hokej: Na Janów w nowych strojach

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

13-10-2012 / 02:34

(akt. 04-01-2019 / 13:35)

W sobotę o godzinie 15.30 legioniści rozegrają pierwszy mecz z Naprzodem Janów na Torwarze. Podopieczni Lubomira Witoszka jak dotąd dwa razy wygrali i dwa razy przegrali. Jutrzejsze spotkanie obejrzą wszyscy chętni, dla nikogo nie zabraknie miejsc w hali przy ulicy Łazienkowskiej.

Legioniści wystąpią jutro w nowych strojach. Pierwsze mecze sezonu nasi zawodnicy musieli "przezimować" w bardzo starych koszulkach. Nowe, mają być niespodzianką i są ponoć naprawdę ładne i efektowne, oby były także szczęśliwe. Na bluzach będzie umiesczony też herb Legii.


Sobotnie spotkanie będzie także pożegnaniem zmarłego niedawno Pawła Piekarzewskiego, przyjaciela stołecznego hokeja, a także ojca Filipa Komorskiego, który jest wychowankiem naszego klubu, a obecnie występuje w GKS-ie Katowice w Ekstralidze. Warszawscy zawodnicy założą też czarne opaski. 


Wejściówki w nazym konkursie biletowym wygrali z kolei Aleksander Ciszek i Łukasz Kosiór. Gratulujemy i informujemy, że kolejne konkursy będą przed każdym meczem ligowym. Początek sobotniego spotkania o 15.30. Zapraszamy na Torwar lub przed ekrany komputera. Na Legia.Net znajdziecie zdjęcia oraz informacje o spotkaniu.

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ava
  • 0 / 0
Jazda z janami