News: Hokej: Naprzód Janów - Legia 9:2 (3:0, 5:1, 1:1)

Hokej: Naprzód Janów - Legia 9:2 (3:0, 5:1, 1:1)

Aleksandra Ceglarska

19.01.2013 21:19

(akt. 10.12.2018 06:20)

W 19. kolejce rozgrywek I ligi hokejowej Legia Warszawa poniosła porażkę 2:9 w meczu wyjazdowym z Naprzodem. Bramki dla stołecznego klubu zdobyli Tomasz Wołkowicz oraz Patryk Wąsiński. KH Gdańsk natomiast wygrał 4:2 na własnym obiekcie z Orlikiem Opole. W Sosnowcu Polonia Bytom pokonała 3:0 tamtejszy SMS. Ekipa z Torwaru znajduje się obecnie na 4. pozycji w tabeli. W niedzielę o godz. 18:00 podopieczni trenera Lubomira Witoszka rozegrają spotkanie rewanżowe. Więcej informacji na temat wyjazdowych zmagań legionistów wkrótce.

Pierwszy gol dla warszawskiego zespołu padł dopiero w drugiej tercji. W 28. minucie bramkę strzelił Tomasz Wołkowicz, któremu asystowali Grzegorz Rostkowski i Michał Porębski. Kolejne trafienie dla drużyny z Łazienkowskiej w 43. minucie odnotował Patryk Wąsiński. Asysty zaliczyli Mateusz Solon i Karol Szaniawski.

Naprzód Janów - Legia Warszawa 9:2 (3:0, 5:1, 1:1)

1:0 Łukasz Sękowski - Rafał Bibrzycki (3:35)

2:0 Marek Kosakowski - Gleb Łucznikow (11:58)

3:0 Mariusz Gurazda - Łukasz Sośnierz - Martin Przygodzki (14:07)

4:0 Marek Sowiński - Łukasz Elżbieciak (20:57)

5:0 Łukasz Sośnierz - Paweł Banachewicz (26:52)

5:1 Tomasz Wołkowicz - Grzegorz Rostkowski - Michał Porębski (28:35)

6:1 Jakub Piper - Łukasz Kisiel - Tomasz Rasikoń (32:36)

7:1 Rafał Bibrzycki - Łukasz Sękowski - Michał Gryc (34:52)

8:1 Marek Kosakowski - Łukasz Kisiel (39:38)