Reklama HEG

Hokej: Podsumowanie weekendu

Aleksandra Ceglarska

Źródło: Legia.Net

14-01-2013 / 02:01

(akt. 10-12-2018 / 06:50)

Po dwóch zwycięskich spotkaniach na Torwarze z KH Gdańsk hokeiści Legii Warszawa mogą dopisać na swoje konto sześć punktów i marzyć o awansie do finału play-off. Tylko jeden punkt w tabeli dzieli stołeczny klub od Polonii Bytom i Orlika Opole. Liderem zaplecza Ekstraligi pozostaje Podhale Nowy Targ. W następny weekend podopieczni trenera Lubomira Witoszka zmierzą się na wyjeździe z ekipą z Janowa. Relacje i galerie zdjęć z meczów z drużyną z Gdańska znajdziecie na Legia.Net.

W 17. kolejce rozgrywek I ligi hokejowej Legia na Torwarze pokonała 4:3 KH Gdańsk. Podhale Nowy Targ w Bytomiu wygrało 4:2 z tamtejszą Polonią. Natomiast SMS Sosnowiec na własnym lodowisku uległ 2:4 Orlikowi Opole.

 

Po niedzielnych spotkaniach układ tabeli pozostał niezmienny. Legioniści zwyciężyli 4:1 z rywalami z Gdańska. Polonia Bytom przegrała 2:5 z Podhalem Nowy Targ. Natomiast Orlik Opole w dobrym stylu pokonał 7:1 SMS Sosnowiec.

 

Już za tydzień podopieczni trenera Lubomira Witoszka zagrają w Janowie z tamtejszym Naprzodem. Kolejne zmagania przy Łazienkowskiej odbędą się 26 i 27 stycznia. Najświeższe informacje na temat warszawskiego hokeja znajdziecie na Legia.Net.

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094