Hokej: Vecher zagra w Gdańsku, dziwne godziny meczów

  Piotr Kamieniecki

  Źródło: Legia.Net

  02-10-2012 / 15:17

  (akt. 10-12-2018 / 17:36)

  W sobotę i niedzielę, hokeiści Legii zmierzą się na wyjeździe z KH Gdańsk. Godziny rozpoczęcia spotkań są bardzo nietypowe. 6 października podopieczni Lubomira Witoszka wyjadą na lód o godzinie 19.00, a dzień później potyczka rozpocznie się o 10.30.

  Na lodowisku w Gdańsku, w składzie Legii, pojawi się Białorusin Ilya Vecher. 22-latek był już na testach w PLH, ale z różnych powodów chce ograć się w pierwszej lidze, a po sezonie ponownie spróbować szczęścia w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mówi się również, że Vecher, obok Tomasza Wołkowicza, to zawodnik, który może robić różnicę. Okazja do udowodnienia swoich umiejętności dostanie już w sobotę.

  Komentarze (3)

  Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

  Punkty

  1063

  Ranking miesiąca
  #11094
  Ranking ogólny
  #1094
  ~RR
  • 0 / 0
  Ze sportów zimowych najbardziej lubię skoki narciarskie. Rzecz jasna jest to zasługą Adama Małysza,który z tak nudnej dyscypliny na początku XXI wieku uczynił wręcz sport narodowy stając się dla wielu ludzi najwybitniejszym polskim sportowcem w historii. Jeszcze 5 lat temu wielu zastanawiało się nad przyszłością skoków w Polsce bo zakończeniu kariery przez Małysza. Nie wyglądało to ciekawie aż nagle wystrzelił Kamil Stoch. W niedzielę zawody letniej GP wygrał Maciej Kot. Nieźle skaczą Kubacki,Żyła,Zniszczoł. To wszystko sprawia że znów z niecierpliwością czekam na inaugurację sezonu zimowego. Magiczne konkursy w Zakopanem i TCS. Nie tylko piłką i Legią żyje kibic :D
  ~jj
  • 0 / 0
  Taaa, a teraz mają zrobić konkursy na Stadionie Narodowym :D
  ~RR
  • 0 / 0
  Komplet publiczności gwarantowany :D