Hokej: Wygraj bilety na mecz! Nowa podstrona o hokeju

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

25-09-2012 / 17:00

(akt. 10-12-2018 / 18:39)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uruchamiamy podstronę dotyczącą hokejowej sekcji Legii Warszawa. Gwarantujemy, że znajdziecie tam najświeższe, a także najpewniejsze informacje o zawodnikach rozgrywających swoje domowe mecze na Torwarze. Dodatkowo, serwis Legia.Net został patronem medialnym ekipy prowadzonej w tym sezonie przez Lubomira Witoszka.

Nowa podstrona o hokeju


Na podstronie, znajdziecie relacje z meczów, a także fotoreportaże ze spotkań. Na wybranych spotkaniach postamy pojawić sie także z kamerą. Na Legia.Net/hokej jako pierwsi dowiecie się o wszelkich decyzjach klubu, a także przeczytacie wywiady z legionistami.


Już 29 września legioniści rozegrają pierwszy mecz rozgrywek na Torwarze. O godzinie 15.30, podopieczni Lubomira Witoszka podejmą Orlika Opole, z którym mecze zawsze są emocjonujące, a także pełne walki. Stołeczny klub starał się przełożyć spotkanie, ale rywale nie chcieli nawet słyszeć o problemach naszych hokeistów i zagraniu w innym terminie. Legioniści są niebywale zmotywowani, aby pokonać drużynę z województwa opolskiego.


Mamy dla Was bilety na sobotnie (godz. 15:30), a także na niedzielne (godz. 13:30) spotkania. Do wygrania w naszych dwóch konkursach będą podwójne zaproszenia. Wystarczy, że odpowiecie dobrze na zadane pytanie, a na pewno będziecie liczyli się w grze o wejściówki.


Konkurs 1 (mecz sobotni) - do wygrania podwójne zaproszenie na pierwszy mecz z Orlikiem.


Pytanie
: Jak nazywa się trener, który w zeszłym sezonie prowadził Legię Warszawa w pierwszej lidze hokeja.


Konkurs 2 (mecz niedzielny) - do wygrania podwójne zaproszenie na drugi mecz z Orlikiem.


Pytanie: Ile tytułów mistrza Polski ma na koncie hokejowa Legia Warszawa?


Na odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 16.00! Wieczorem zamieścimy informacje o tym, kto wygrał bilety na mecze. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: [email protected] Prosimy o wpisywanie w tytule maila "konkurs". Możecie oczywiście brać udział w konkursie dotyczącym biletów jedynie na jeden dzień.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~mały
  • 0 / 0
Jak ja bym pochodził na hokeja, ale niestety ma za daleko. Zazdroszczę warszawiakom.
~puzz
  • 0 / 0
gdzie można kupić te koszulki??
~Isajew
  • 0 / 0
Super! Fajnie, że piszecie o hokeistach. Szkoda, że jest to sport tak mało rozpropagowany w Polsce, bo widowiskowością i emocjami bije często futbol.
~laska
  • 0 / 0
no i fajnie, że nie zapominacie o innych sekcjach