Reklama HEG

Inaki Astiz: Mieliśmy czas na rozmowy

Łukasz Pazuła

Źródło: Legia.Net

15-10-2017 / 20:55

(akt. 02-12-2018 / 11:54)

- W przerwie na reprezentacje mieliśmy czas, żeby spokojnie popracować. Mogliśmy ze sobą porozmawiać. Analizowaliśmy nasz występ przeciwko Lechowi Poznań. Zobaczyliśmy, nasze zachowanie podczas tego starcia. Cieszę się, iż dobrze popracowaliśmy w ciągu ostatnich dwóch tygodni i dlatego mogliśmy przygotować się na Lechię Gdańsk.

- Lechia ma fajną drużynę, która potrafi grać w piłkę. Wielu byłych piłkarzy Legii występuje w Gdańskim klubie. My pokazaliśmy jednak, że jesteśmy przygotowani i ich pokonaliśmy.


- Mam kolegę, który zna Kiko Ramireza. Na pewno do niego zadzwonię przed spotkaniem z Wisłą Kraków. Nie będę jakimś ekspertem od ich gry, ale jedno jest pewne, mają w drużynie piłkarzy, którzy potrafią zrobić różnicę. Wystarczy wspomnieć o Carlitosie czy Pawle Brożku. Posiadają zawodników dobrze radzących sobie w pojedynkach jeden na jeden.


- Nie możemy Wiśle dać zbyt wiele miejsca. Jej piłkarze wiedzą, co zrobić z piłką. Dodatkowo w ich sztabie szkoleniowym pracuje Goncalo Feio, który wcześniej był w Legii. Na pewno dokładnie przeanalizują nasz styl gry. Czeka nas ciekawe spotkanie.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
  • 0 / 0
Panie Pazula, "gdański" to przymiotnik. Pisze się z małej litery.
~ja
  • 1 / 0
no dobra, ostatnio sobie pogadaliście to może w tym tygodniu dla odmiany byście trochę potrenowali? Na pewno Wam to nie zaszkodzi
Starszy sierżant
  • 3 / 0
Tak, to był jego dobry mecz. Facet ma tyle lat ile ma i pomaga.
Domyślny awatar Starszy kapral
  • 4 / 0
Inaki to jest gość. Prawdziwy profesjonalista.