Reklama HEG

Jacek Magiera: Bardzo ważne zwycięstwo

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

11-08-2017 / 23:03

(akt. 02-12-2018 / 12:10)

- Bardzo ważne dla nas zwycięstwo, trzy punkty. Pierwsza część meczu inna niż druga. Fajnie, że Dominik Nagy otworzył wynik. W drugiej połowie kluczowym momentem było wybicie piłki z bramki przez Michała Pazdana. To pozwoliło na zdobycie kolejnych bramek. To zwycięstwo było drużynie bardzo potrzebne. Były dobre zmiany. Sadiku rozruszał ofensywę, świetna asysta do Guilherme. Kilka fajnych akcji, ładnie rozegranych – podsumował po meczu z Piastem trener Legii, Jacek Magiera.

- W dużej mierze zależymy od siebie, to my podejmujemy decyzje na boisku. Piast dziś jest ostatni, ale to nie jest pozycja adekwatne do gry i umiejętności. My wciąż szukamy rozwiązań, musimy się zgrywać. Sadiku wchodził dziś i wymieniał piłkę fajnie z Guilherme, Mączyńskim czy Nagiem. Nadal dużo pracy przed nami, będziemy robić wszystko by wygrywać.


- To był innym mecz niż z Sandecją, wtedy trudniej na było o gole. Graliśmy lepiej niż dziś, duże znaczenie miało szybsze otwarcie wyniku. Były trudne warunki atmosferyczne, ale pokazaliśmy charakter, realizowaliśmy to, o czym mówiliśmy sobie na odprawie . Cieszymy się ze zwycięstwa, mamy pięć dni do następnego spotkania, to pierwszy takim komfortowy moment w sezonie. Mamy czas na pracę do czwartku. 

Komentarze (15)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Jacek Magiera: "Były dobre zmiany."

Lubie jak trener siebie samego chwali za zmiany jakie zrobil.
Cieszy tez zwyciestwo nad ostatnia druzyna w tabeli.
~kozik
  • 0 / 0
Czy wiecie może, dlaczego Magiera od razu po końcowym gwizdku schodzi do szatni zamiast czekać na zawodników? Zauważyłem do już kilka razy.
Domyślny awatar Podporucznik
  • 0 / 0
Bo go kret cisnie. Pasuje ci taka odpowiedz?
~FC maLopoLska
  • 1 / 0
Mecz ustawiła szybko zdobyta bramka i fart przy interwencji Pazdka, gdyby nie szybka bramka Nagyego to znow męczylibyśmy sie aż do końca. Sprawa godna podkreślenia to agresja Maka, którą zasłużył sobie na czerwoną kartkę i pozdrowienia przy następnym spotkaniu, choćby takie jak dla Małeckiej
Panie Trenerze szanowny, mam nadzieję że w Pana kajeciku z dzisiejszego meczu znajdzie się naskrobana złota myśl, żeby nie robić defensywnych zmian i bronić 1:0 jak Częstochowy, bo może się zdarzyć farfoclowy gol i dupa.
Uratował Pana Pazdan, który zapewne odejdzie do Betisu. I kto wtedy Pana uratuje?
~MADmaxx
  • 2 / 0
Co się dzieje z Kucharczykiem?! Wczorajszy mecz to on przechodził - przeczłapał ...
Domyślny awatar Pułkownik
  • 0 / 0
Trener na lata i dość komentarzy ,cieszcie się ze chce z wami rozmawiać
Domyślny awatar Generał brygady
  • 0 / 0
Nawet tak nie zartuj...
Największy plus oczywiście pomijając zwycięstwa to ustawienie Guilherme na lewej stronie defensywy. Wg mnie to jest jego miejsce.
Domyślny awatar Podporucznik
  • 0 / 0
Moim zdaniem to zaczął grać jak został przesunięty do pomocy po wejściu Hlouska
Co ty piszesz- Gui miał ogromne kłopoty w defensywie i dopiero po wejściu Hlouska przechodząc na prawą pomoc pokazał,że coś tam może dać drużynie...
Generał broni
  • 0 / 0
I tak i nie na słabeuszy super pomysł ale w np w LE na trudnych przeciwników bym sie bał z nim na lewej obronie.
To wasze zdanie. To że akurat strzelił bramkę gdy zmienił Kuchego na skrzydle nie zmienia tego faktu że przez cały mecz był najlepszy na boisku obok Nagy'a.
A Sadiku przy jego bramce nawiasem mówiąc zachował się świetnie.
Jacek ty musisz określić cel i przedstawić go drużynie do końca roku taki zespół jak Legia nie ma prawa przegrać w tej lidze żadnego meczu.Mam nadzieje,że po czwartkowych meczach w LE będziemy grali w poniedziałki bo do grupy napewno awansujemy powiem więcej licze na dwa pewne zwycięstwa z drużyną z bardzo słabej ligi,która nie gra na takiej intensywności jak my w swojej lidze.
Czas powinien działać na korzyść drużyny.
Domyślny awatar Generał brygady
  • 2 / 0
Wykorzystajcie ten czas do czwartku bo znowu gra wygląda mizernie. Gdyby tak Pan Jacek oglądał mecz z trybun bądź TV zauważyłby że styl jest przeciętny...