Jacek Magiera: Jestem zadowolony z tempa i jakości gry

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

24-06-2017 / 19:58

(akt. 04-01-2019 / 13:37)

- Jestem zadowolony z tempa, z jakości. Było dużo ciekawych akcji jak na pierwszy mecz, zarówno w pierwszej jak i w drugiej części spotkania. Oczywiście nasza przewaga wynikała też z tego, że drużyna Wisły Płock zagrała całe zawody jednym składem, my w przerwie dokonaliśmy dziesięciu zmian. Przez to w miarę upływu czasu, nasza przewaga była coraz większa. Dla nas natomiast ważne było, aby cały czas trzymać rytm, grać, budować akcje i starać się wykonywać te zadania, które nakreśliliśmy sobie przed meczem. Bardzo się cieszę, że wszyscy skończyli zdrowi.

- Personalnie na pewno wyróżnię piłkarzy, ale nie tutaj, tylko gdy będę w szatni. Wszyscy mają pracować, jak najlepiej przygotować się do sezonu. Jestem zadowolony z postawy graczy. Nieunikniono błędów, ale zadania zostały wykonane. Pewnie można było lepiej podawać, celniej strzelać, grać szybciej, ale nad tym pracujemy. To, co się narysuje na tablicy, nie od razu widać na boisku, nie wszystko jest realizowane, tym bardziej że jest jeszcze przeciwnik, który biega, przeszkadza i utrudnia.

- Konrad Michalak po to poszedł do seniorskiej piłki, by się rozwinąć, by grać ze starszymi od siebie i bardziej doświadczonymi. Nabrał pewności siebie, fajnie gra w kontakcie z silniejszym przeciwnikiem. Ten chłopak wciąż ma duże rezerwy, ale musi wiele pracować, by być dobrym piłkarzem, bo ma na to papiery. Ale to nie jedyny piłkarz, który się rozwinął. Po Mateuszu Wietesce też widać, że jest innym piłkarzem niż pół roku temu. Podobnie po Rafale Makowskim.

- Dziś Daniel ChimaChukwu zagrał w ataku, ale ma być gotowy do gry też na skrzydle. Zobaczymy co się wydarzy w najbliższych dniach. Mamy w planie pozyskanie napastnika, wtedy będziemy szukać innym możliwości. Daniel się zaaklimatyzował, jest mądrzejszy o pół roku, jest bardziej świadomy tego, gdzie się znalazł. Potrafił grać w Molde, skąd go doskonale pamiętam. Lepiej wciąż niż z Legii, bo u nas nie zagrał meczu w pełnym wymiarze czasowym, przegrywał jesienią rywalizacje z kolegami. Teraz ma czystą kartę i pracuje na nowo.


- Kiedy wróci do nas Vadis Odjidja-Ofoe? Być może mam już jakąś informację na ten temat. Nie wiem tego dziś dokładnie, ale taka sytuacja nie może trwać za długo. Nie mogę na to pozwolić. On musi być przygotowany do gry, muszę myśleć o dobru zespołu. Z kolei Jarosław Niezgoda dołączy do nas 2 lipca. Teraz ma odpocząć, zresetować głowę i wrócić 2 lipca.


- Cały czas jesteśmy w kontakcie z Miro Radoviciem. Pracuje tam intensywnie, poddawany jest rehabilitacji. To potrwa około 10 dni, zanim wróci. Jesteśmy optymistami, wierzymy, że zabieg nie będzie konieczny. A operacją nas straszono – to wyłączyłoby go z gry na wiele miesięcy. Pracuje tam manualnie, wróci przygotowany – taki jest plan.


- Nie ma szans na to, że zobaczymy Sanogo w następnym meczu. Od poniedziałku będziemy go wprowadzać w mini gierki. Do tej pory ćwiczył podania, taktykę. Ale już jest coraz bliżej.

Komentarze (71)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
 • 0 / 1
Dlaczego nigdy nie możemy ustabilizować składu co przyjdzie dobry piłkarz pogra rok i sprzedany....a pózniej szukanie zastępcy i tak w kółko....
Podpułkownik
 • 0 / 8
Vadis OF już do nas nie wróci. I Pan Jacek dobrze o tym wie. kwestia za ile odejdzie. Ale zmiennik już czeka w blokach startowych.
Generał broni
 • 2 / 0
Wraca stara śpiewka, że z niewolnika nie ma zawodnika? Nic z tych rzeczy. Jeżeli nie będzie odpowiednich wzmocnień, to Vadis może zapomnieć o odejściu przed tym sezonem. A jeżeli nie ma póki co zamiaru wracać do treningów, to trzeba powiedzieć, że jest to poważny sygnał ostrzegawczy dla potencjalnych nabywców tego piłkarza. Oprócz umiejętności trzeba jeszcze mieć przewidywalnym w zachowaniu poza boiskiem. Ociąganie się z powrotem do klubu obniża wartość zawodnika tak samo jak to, że bardzo łatwo daje się prowokować rywalom na boisku. Nabywcy biorą wszystko pod uwagę, kalkulując swoje ryzyko i pieniążki.
Generał
 • 1 / 0
Prolop czy tam krolop, czy wy w Poznaniu nie macie innych zajęć niż od rana do wieczora trollowanie na stronach Legii? Zrobiliście kilka „mega” transferów, być może uda się awans do LE a już na pewno będziecie się liczyli w walce o MP, bo kadre macie szeroką i dobrego jak na ekstraklasowe warunki trenera.
O Legię i Vadisa się nie bój, nawet jeżeli odejdzie to pojawi się godny następca. Jak co sezon zresztą.
Rotacja jest zawsze a koniec końców sportowo wychodzimy na plus :)
Tak wiec głowa do góry, wszystko jest na dobrej drodze a teraz wracaj kks.com. Pa.
Generał broni
 • 2 / 0
@el1916
Ale czego się dziwisz cała liga z zwłaszcza POZnań czeka na to co zrobi Vadis i Legia. Oni dobrze wiedzą ze jak Vadis zostanie to nawet jakby sprowadzili jeszcze z 3-4 Duńskich transów to wuja im to da.
~roni
 • 0 / 0
Tak zmiennik juz nawet jest na zgrupowaniu i nazywa się Masłowski i Szwochinio. Paka na LM
Generał dywizji
 • 1 / 0
Jak zwykle lament , krytyka bezpodstawna jak na tą chwilę ..Magiera to dobry trener .Uczy nawet młodych schematów i zachowania się na boisku.Wczoraj fakt to tylko sparing, ale i w nim widać sens a nie kopanina po nogach.
Transfery będą i to mega fajnie . Lepiej dwa 3 mocne wzmocnienia niż pięciu nijakich kopaczy !!
Generał broni
 • 0 / 0
Na tym poziomie Legii Magiera się sprawdza. Co do tego nie ma dyskusji, zobaczymy jak Legia wejdzie na wyższe poziomy europejskie. Mistrzostwo Polski go broni. Broni go również umiejętność "ulepszania" piłkarzy, którzy zaliczyli w karierze zjazd. Nie sądzę, aby Chukwu stał się gwiazdą Legii, ale na solidnego rezerwowego ma szanse. Magiera zapowiedział w środowym wywiadzie, że do końca miesiąca jedno wzmocnienie będzie. Kolejne zapewne w lipcu. Z pewnością sztab liczy się z odejściem VOO, ale z każdym dniem staje się ono mniej prawdopodobne. Wydaje się, że oferty nie do odrzucenia nie będzie. Inna sprawa, że zawodnik swoją nieobecnością wyraźnie teraz testuje cierpliwość trenera, to na pewno z jego strony nieładnie. VOO dostał wyraźny sygnał, że w Legii będzie traktowany na specjalnych warunkach i teraz czuje się panem sytuacji. Od dojrzałego piłkarza można oczekiwać dojrzalszej postawy. Vadis wielkiej kariery w Europie już nie zrobi, nawet w Belgii już nie będzie mocarzem.
~aLeks
 • 0 / 4
Panowie, po co ta niepotrzebna spina. Vadis odejdzie juz teraz. Bylo to wiadome od mniej wiecej polowy maja, gdy w C+ bardzo enigmatycznie odpowiadał na pytania o ewentualnym zostaniu na kolejny sezon. Dodatkowo przez rok nie nauczyl sie zadnego polskiego słowa, ani nie byl wstanie wymienic zadnego innego zawodnika z Ligi.
Wzmocnienia beda ale nie wczesniej niz orzed 4 runda eliminacji - chyba, ze nie uda sie nam ta dotrzeć... Pewnosc gry w grupie europejskich pucharów to jedyna karta przetargowa, aby przyciagnac kogos lepszego.
Generał broni
 • 4 / 0
"Kiedy wróci do nas Vadis Odjidja-Ofoe? Być może mam już jakąś informację na ten temat.

Nie wiem tego dziś dokładnie, ale taka sytuacja nie może trwać za długo. Nie mogę na to pozwolić.

On musi być przygotowany do gry, muszę myśleć o dobru zespołu."

No to zaczyna się robić coraz ciekawiej.
Trochę obiektywizmu i chłodnego spojrzenia na nasz Klub, na zespół, na jednostki w nim pracujące. Ja nie odbieram zasług Jackowi Magierze za zdobycie MP bo to jest niewątpliwie duży sukces, sukcesem jest również awans z mocnej grupy LM do fazy pucharowej LE. Za rundę jesienną ode mnie otrzymywał zasłużone brawa bo były i wyniki i styl gry, który na prawdę nam pasował. Runda wiosenna była już słabsza jakościowo,fizycznie i taktycznie gdzie większość akcji była tworzona przez naszego dyrygenta Vadisa, który znacząco robił różnicę. Większość zawodników obniżyła loty i mecze stały się ciężkie i męczące a wygrane przychodziły w bólach. Plus dla Jacka że wytrzymał psychicznie ale mam nadzieję, że nie będzie powielał myślenia Dorny, który jak mantrę powtarzał że byliśmy jako reprezentacja bardzo dobrze przygotowani. JM to widać spokojny, mało charyzmatyczny ale ambitny człowiek i liczę że będzie miał wymagania co do intensywności naszej gry, przynajmniej takiej właśnie jak mieliśmy w rundzie jesiennej.
To co ty uprawiasz na tej stronie od miesięcy nie ma nic wspólnego z obiektywizmem i chłodnym spojrzeniem, na które tak często się powołujesz. Wymyśliłeś sobie tarczę i pod pozorem rzekomego obiektywizmu i chłodnego spojrzenia bronisz zaciekle swoich opinii. Jesteś jedną z najbardziej irytujących jednostek na tej stronie, z którą prowadzenie dyskusji to mordęga prowadząca do nikąd. Byłeś, jesteś i będziesz obłąkanym psycholem z natrętną skłonnością do nadinterpretowania rzeczywistości i robienia kur.wy z logiki. Krasomówca za dwa grosze. Większość już się o tym przekonała, ale wciąż znajdują się jakieś nowe nicki, które łykają przynętę twojego trollingu. Sam kiedyś też łyknąłem, ale po jakimś czasie przestałem zwracać na ciebie uwagę, co polecam wszystkim komentującym. Najlepsze rozwiązanie.

Jakie teorie spiskowe przygotujesz nam na ten sezon? Zauważyłem, że promowanie kolegów przez Magierę zeszło już na drugi plan. Vako i Langil zgnębieni, ale próba zgnębienia Odjidji-Ofoe się nie udała temu parszywemu Vukoviciowi i Magierze bez charyzmy.

Teraz masz nową śpiewkę. Charyzma, intensywność gry, wymagania, sratata, kolejna porcja pięknych słówek usłyszanych w telewizji. Bezwartościowe brednie zrodzone w chorej głowie chłoptasia spędzającego zbyt wiele czasu przed komputerem i telewizorem. Ekspercik zza klawiatury. Co, spłatał ci Magiera figla, nie? Ajjj, tak blisko było i mógłbyś triumfalnie wejść na legia.net i napisać - A NIE MÓWIŁEM. Ojojoj, jak mi przykro. Nie trać wiary, może już za rok?

No, a teraz jedyne co możesz robić, to dalej publikować te pseudoekspercie brednie okraszone kłamstwami i urojeniami.
To nie Ty przypadkiem obrażasz kibiców Legii jeżeli mają inne zdanie? Bo widziałem tego sporo. Ja mam swoje i się wypowiadam, nikogo nie obrażam a krytyka ma uderzać i dawać do myślenia. Jedni coś z tym robią a inni zaciekle trzymają się swojego jak np Dorna, który poległ jak ta cała poznańska kadra U-21. On też miał swoich obrońców w postaci PR-owców, prezesa i pracowników związku. Słyszałem i czytałem jak to jego zawodnicy wypełniali jego założenia taktyczne i w ogóle było super tylko czegoś zabrakło ale nie wiadomo czego. Ja na pewno nie byłem tym, który klaskał i się zachwycał...
W przypadku Magiery jest podobnie pod względem charakterologicznym ale na szczęście Jacek coś osiągnął choć rywali nie miał tak trudnych bo jak pokazała nasza młodzieżówka właśnie ta liga wcale nie jest tak mocna jak się niektórym wydaje.
Bielik dostał po d.upie od całego środowiska w którym się otaczał bo widział i powiedział to czego inni nie mieli odwagi a jedynie jak mantrę powtarzali jak są świetnie przygotowani. Presja środowiska spowodowała że musiał się ugiąć i podpisać pod tym co chciała zdecydowana większość. Ja się nie podpiszę ;)
Generał dywizji
 • 0 / 1
Ten krzysztoffek był już pjetrasem , picco , zmienia nicki jak rękawiczki , szkoda czasu na dyskusje
Starszy sierżant
 • 0 / 1
ten krzysztoffek (celowo z małej) to multikonciarz. Ma tutaj z 10 nicków, dokłądnie, jak wspomniał @kostia - picco, demistyfikator czy jakiś inny pjetras, a prawdopodobnie równiez i poldi1916.
AHHHHAHAHAHAHA
AHHAHAHAHAHAHHA
AHHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAH

Bromcik, pięknie zdemaskowałeś dwa swoje projekty za jednym zamachem - TLW81 i kostię. Bo pilsno to już dawno było znane.

Cóż za zbieg okoliczności!

Od dawna ten kostia jebał podszywem, nachalnie podkreślający, jakim to jest starym kibicem Legii i ile widział w historii, próbując się uwiarygodnić. No i rozwiałeś wątpliwości. Pamiętam nawet jak pisałeś z nicku pilsno, że ja to pjetras albo PICCO i teraz powtórzyłeś to na kostii. Jakim ty kurwa jesteś idiotą. Masz już tyle tych nicków, że sam nie nadążasz za tym, co z nich pisałeś.

Brawo ja i Kacza, bo my jako pierwsi już bardzo dawno temu rozszyfrowaliśmy TLW81 jako trolla i podszywacza.

To musiałeś być ty :)
Generał dywizji
 • 2 / 0
chmura ,funiek ,pio ,kazo ,realnie ,ossa itd. to ja powtorzylem za Pilsno zgadzając się czlkowicie z Jego wpisem . Swoja droga bawi cie ta zabawa w agenta 07 , czy tak trudno pisać pod jednym nikiem .
krzysztofek jak Ty mnie rozszyfrowałeś jako trolla i podszywacza to mnie tylko upewnia w przekonaniu o swojej racji a że Ty się mylisz ;)) Strzelasz ślepakami albo nie trawisz czegoś takiego jak inne zdanie, inne postrzeganie lub inny punkt widzenia dlatego każdego odmiennego od Ciebie nazywasz trollem z innego klubu. Gratuluję "spostrzegawczości"! ;)
Piro kiedyś był przekonany że jestem kibicem50(pozdrawiam!) i mi tez to wmawiał. Nie przeszkodziło to później mieć z nim dobry kontakt i chyba zrozumiał że się mylił. Kacza mi wmawiał że jestem z Włoszczowy(TLW to rejestracja Włoszczowy a w moim przypadku Tylko Legia Warszawa) a także pracownikiem Legioniści.com. On akurat chyba dalej w tym tkwi. Z JohnoQ też nie mieliśmy dobrych początków ale jest ok, dogadujemy się choć czasem mamy inne zdanie jednak jest wzajemny szacunek i nie ma mowy u żadnych wyzwiskach absolutnie. U niego wielka klasa, tak samo jak u Kostii i wielu innych.

Ty możesz dalej powtarzać swoje brednie, nikt Ci nie zabroni.
Jak tylko pojawił się wpis kostii to tylko czekałem, czy za kilka lub kilkanaście minut wleci kolejny koment, nie wiedziałem tylko czyj - pilsno lub TLW81. Wpadnie ktoś jeszcze?

Mógłbyś chociaż zachować jakieś pozory. Jeszcze ten nick kostia, jak były piłkarz Jagiellonii, której kibicujesz. Ambitnie, nie ma co.

TLW81 - rozszyfrowanie ciebie jako trolla nie było żadnym wyzwaniem i byłem ledwie jedną z kilku osób, które tego dokonały. Od samego początku nim byłeś i teraz tylko potwierdziłeś, demaskując swoje trollkonta. Zdekonspirowałeś je już wcześniej, ale nie zwróciłem uwagi, jak często wchodziłeś w interakcje z kostią czy innymi swoimi projektami i lizaliście sobie nawzajem fiuty.

I nie zarzucaj mi, że nie trawie czyjegoś zdania, bo nie trawie głównie twojego i innych trolli udających kibiców Legii. Sam jesteś jednym z najbardziej zakutych łbów na tej stronie, odpornym na wszelkie argumenty i powtarzającym ciągle te same brednie i frazesy. W czym jak w czym, ale w odwracaniu kota ogonem zawsze byłeś dobry, także poniekąd takimi tekstami utwierdzasz mnie w przekonaniu co do tego, kim jesteś.

Nie musisz się tak tłumaczyć. Swój pozna swego. Z tym, że ja tutaj nie trolluje tylko staram się was - prawdziwych trolli - wyłapywać i prowokować. Tak jak udało mi cię sprowokować ciebie wczoraj, że zaprzęgłeś do obrony swojej wirtualnej kreacji dwa inne stworzone przez siebie konta. Piro oszukasz, Kaczę oszukasz, mnie nie oszukasz, Bromcik.
krzysztofek

Jesteś w stanie przyjąć wyzwanie? Takie które zadecyduje kto ma rację. Czy ja jestem trollem i mam powiązania z Kostią w sensie jakim mówisz czy że to ja mam rację i jesteś pseudo detektywem? ;)

REDAKCJA na pewno zna odpowiedź ;) A może wyjdą nawet inne kwiatki z Twoją osobą czego nie wykluczam choć nigdy dotąd się nad tym nie zastanawiałem?

Idziesz na to? Bez ujawniania danych ale potwierdzenie lub zaprzeczenie jeśli jest taka możliwość. O honor ;)
Generał dywizji
 • 1 / 0
Napisze Ci dlaczego man nick Kostia . To na czesc mojego dobrego kumpla Konstantego ,który zmarl dwa lata temu . Tak był Rosjaninem , zmarl w Nowym Jorku . Teraz agencje 07 możesz rozwinąć skrzydla
Możemy to skończyć, ja nie mam nic do ukrycia :) Jeden z nas zyska jedynie wystawi się na śmieszność ;)
Generał dywizji
 • 1 / 0
Dolaczam się do TLW81TLW i zgadzam się na udostepnienie danych , lacznie z data urodzenia
Kostia nie na udostępnianie danych publicznie ale niech Redakcja sama oceni czy jest jakieś powiązanie. Proste TAK lub NIE. Można powiązać każde nicki jakie wymieni, bez znaczenia dla mnie.

p.s. Przykro mi z powodu Twojego przyjaciela...
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Wg. niego to wszyscy jesteśmy kibicami Jagiellonii i Bromcikami z Białegostoku. :-D :-D Tego chory człowiek już dawno trollował na tej stronie, głównie używając dziesiątek innych nicków, zmieniając IP w VPN jak rękawiczki.
Radzę ignorować tego gościa. Widać, że na wsi mieszka i życia nie ma (bo co robić na wsi?) to trolluje chłopaczek. :D
pilsno mimo wszystko to nie byłby zły pomysł gdyby ktoś kto zarzuca trollowanie innym co nie jest prawdą stracił wiarygodność albo ktoś kto trolluje został zdemaskowany. Ja w ogóle jestem za tym żeby logowanie odbywało się w jakiś lepszy sposób.
Starszy sierżant
 • 1 / 0
@TLW81TLW
Jaki sposób masz na myśli? Nie zabronisz takiemu gamoniowi zrobić dziesiątek innych nicków i używania VPN. Ja już z tym gościem się stykałem dziesiątki razy i widać, że używa tych samych nicków, co pół roku temu. ;-) No life pozostanie no life i tego nie zmienisz. Zobacz, jak szybko umieszcza swoje odpowiedzi. :D:D Zaraz powie, że wszyscy jesteśmy z Białegostoku haha
W ogóle to coś przycichł ;)
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Ja to jestem takiego zdania, aby nie dawać pożywek dla trollów i , mówiąc pejoratywnie i kolokwialnie - TAKICH NALEŻY ZLEWAĆ. Wiem, co mówię. Stykałem się z nim nieraz i na serio ma niepoukładane pod czaszką. ;-)
Generał dywizji
 • 3 / 0
krzysztoffek zarzucil mi ze podszywam się pod bardzo starego kibica Legii . Chciałbym mieć dzisiaj 18 lat i nie mieć tego stazu kibicowskiego . To taka wstawka sentymentalna ,zycie ucieka tak szybko.
Z drugiej strony jak pozwolisz na chamstwo na tej stronie to zrobi się tu zwykłe szambo. Uważam, że nie powinno być przewagi wpisów tryskających nietolerancją i wyzwiskami. Redakcja dobrze nad tym panuje i na pewno od jakiegoś czasu jest w tym postęp.
Starszy sierżant
 • 0 / 1
Ten niezrównoważony koleś ma ostrą tendencję to kamuflowania się. Należy Was przestrzec o tym. Jego główna domena to krytyka innych i posądzanie o trolling. Jeżeli redakcja coś już powinna to powinna pokasować wszystkie jego multikonta, a są nimi m.in.:
1. demistyfikator
2. PICCO
3. Poldi1916
4. krzysztoffek
5. Pjetras
Na pewno ma ich więcej. Stawiam, że może ich mieć nawet 10-15.
Ja wiem że na mnie cięty jak krzysztofek jest Kacza, wahwah, Poldi i pewnie kilku, którzy mają bardzo podobną retorykę. Ale nie twierdzę że na pewno to jedna i ta sama osoba. Nie wiem tego, po prostu podobnie piszą i myślą i wspólnym mianownikiem jest nienawiść do mojego nicka :D
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Musicie jeszcze wiedzieć, że ten gościu lubi udowadniać swoje racje również przez szare nicki. Jego taktyka jest prosta - zmienić IP w VPN lub w inny sposób, a potem dawanie kilku postów z kilkoma aliasami na szaro. Chodzimy mi o te niezalogowane stworzonka. Szczególnie ma taką tendencję ,jeżeli kogoś krytykuje lub ma podejrzenie o trolling danej osoby. Zaraz pewnie pojawi się 2-3 wpisów od jakichś szaraczków, aby przekonać forum, że to ty jesteś tym trollem. Teraz będzie nas miał smutny chłopaczek na muszcze, hehe xD
Starszy sierżant
 • 1 / 0
@Kriss1916
Dlatego wyjaśniam dla Ciebie, @kostia i @TLW81TLW, kim on naprawdę jest. Prawda jest taka, że on sam jest największym trollem na tej stronie, a posądza innych o trolling, hehe
Wydaje mi się że krzysztofek to mimo wszystko kibic Legii, który ma swoich ulubieńców, głownie Polaków mocno zakorzenionych w klubie. Zazwyczaj wrogo nastawiony do "obcych", którzy mogą zagrażać pozycji swoich ulubieńców. A że ja widzę brak jakości u tych jego idoli i mówię o tym to mnie atakuje. W sumie to taka reakcja obronna. Może próbuje jak mówisz używać innych kont do pomocy w obronie "swego" i używa ciętego języka i wyzwisk tracąc panowanie nad sobą. Na pewno trzeba mieć świadomość że nawet wśród swoich znajdą się tacy, którzy chcą Cię zmarginalizować w środowisku.
Wielu jest tu obrońców Magiery, którzy ślepo będą go bronić i wbijać mi szpilki ale ja jestem jak Bielik, Hajto, Dziekanowski. Nie jestem lizusem, przyd..pasem, jestem przygotowany na krytykę mojej osoby bo otwarcie mówię to co innym może się nie podobać i kogoś zaboleć. Niestety dla takich osób ja nie zamierzam głaskać każdego z Legii do którego ktoś jest przywiązany z różnych nieznanych mi powodów. Jak są jakieś niedociągnięcia wśród piłkarzy czy trenerów to będę zwracał na to uwagę. Albo będzie poprawa w tym względzie albo moje uwagi.Na pewno nie będę jak Boniek w stosunku do Dorny, który zakłamuje rzeczywistość czy Juskowiak do Dawidowicza, że ten niby jest dobry i spełnia postawione zadania.

Możecie mnie nazywać krytykantem. Ważne że ja siebie postrzegam jako konstruktywnego krytyka mającego na względzie dobro Legii i jej postęp.
"Konstruktywny krytyk". To trzeba mieć nieźle nasrane w bani. Bądź konstruktywnym krytykiem wobec siebie i będzie git.
~on(L)y
 • 1 / 0
konstruktywnym nazywasz porownanie Legii do Arsenalu czy Premeirship ???...rownie konstruktywny bylby wpis, ze Niezgoda ma byc nowym Messim...
Jeden się znalazł ;)

Podałbyś chociaż jakieś argumenty żebym mógł się do tego odnieść bo na razie widzę samo szczekanie :)
Krytykujesz trenera, który wygrał przegrany sezon kretynie. Jest w Legii z małymi przerwami od 20lat. A Ty po za "konstruktywną krytyką" co zrobiłeś dla tego klubu???
Kretynie?.. Ciekawie zapowiada się z Tobą polemika ;)
Mam wrażenie, że udowodnię zaraz że masz mentalność Kalego albo po prostu nie odpowiesz i znikniesz ;)

Co powiesz o byłym trenerze Hasim, który wprowadził nas do LM? :) Idąc Twoim myśleniem dodam, że nie przypominam sobie byś Ty cokolwiek zrobił dla Legii w odróżnieniu od niego ;) Odniesiesz się do tego postawionego celu jaki został wyznaczony Albańczykowi?
~123
 • 0 / 0
Konstruktywna krytyka polega na proponowaniu rozwiazan a nie wytykaniu bledow.
Watpie zeby Twoj warsztat trenerski, znajomosc szatni czy taktyki pozwolily na konstruktywna krytyke. A jezeli Cie na nia stac to mysle ze spokojnie mozesz zajac sie trenerka.
~Perez
 • 2 / 0
Pójdź z tej strony czlowieku i nie wracaj, kim Ty jestes zeby móc coś oczekiwac lub krytykowac,kazdy kibic pozytywnie wypowiadajacy sie o Magierze jest obiektywny nie podlizujacy. Fakty sa Hasi wprowadzil Legie do strefy spadkowej a w eliminacjach LM meczyl sie niemiłosiernie z dziecmi z Trencina, nastepnie cudem trafil na Dundalk z ktorym nawet Leczna wygralaby. Kolejny punkt 0:6 z Borussia,0:2 Sporting i 1:3 Real. Oprocz tego kwasy w druzynie i ciezko zeby nie bylo jak na odprawie przed Jagiellonia tlumaczy o Frankowskim ktory juz 3 lata nie gra... reasumując taki z niego trener jak z Ciebie kibic czyli .... jeszcze o Magierze, z 12 pkt straty do lidera robi mistrzostwo mimo sprzedazy Niko,Prijo i Beresia. LM remis z Realem porazka z Borussia ale to byl zalazek mozliwosci ofendywnych a nastepnie 1:0 ze Sportingiem i wyjscie z piekielnie trudnej grupy, takze dla Ciebie pan Mafiera lamusie.
Hasi był tu na chwilę i pokazał się z jak najgorszej strony. Fartowny awans do KM nie zmieni mojego zadania o tym bufonie. Naprawdę próbujesz porównywać naszego człowieka z tym albańcem???
Ja zwyczajnie kibicuję Legii, wkurzam się jak coś jest nie tak, ale jesteśmy świeżo po MP więc nie mam powodów do nażekań.
Ja nie porównuję ich jako ludzi. Mam dobre zdanie na temat Jacka jako człowieka. Nie mówię też jakim to świetnym trenerem był Hasi. Ale są różne spojrzenia. Gdy jedni mówili o Vadisie że gruby i to niewypał to ten Hasi konsekwentnie na niego stawiał. Ba! On był jego kluczowym graczem, na nim miał budować tą drużynę. To była jego wizja. Wg mnie był to 1 trener w Legii od wielu lat, który wiedział, że najważniejszymi ogniwami do budowy mocnego zespołu był środek pola stąd dodatkowo zażądał ściągnięcia Moulina.

Ty mówisz o przypadku a ja mówię o pełnej świadomości. Inna sprawa to brak psychologicznego podejścia do graczy prezentujących niższy poziom niż on wymagał czyli Rzeźniczaka, Kucharczyka czy Jodłowca. Bo to mimo że gracze przeciętni to jednak w przeszłości zrobili wiele dla zespołu i skrytykowanie ich odbiło się wytłumaczalnym rykoszetem.
Stawiał na niego w momencie jak nie był gotowy do gry, w dodatku na DM. Mistrz trenerski.
Jak Nawałka na Milika, który jako wysunięty napastnik przez 17 meczów nie mógł trafić do bramki ;) Niektórzy widzę trochę więcej od przeciętnych ludzi ;)
~ojciec z Poznania
 • 0 / 1
Synu koncz, wstydu oszczedz. Nawet Poznan z ciebie wali. Jak moglem splodzic takiego cudaka. Zapytam matki co robila w tych czasach, karmiac kozla...
~Bezimienny
 • 0 / 4
Vadis odchodzi i taka jest prawda, cała ta maskarada ma na celu nie wywołać paniki i dać potrzebny czas na znalezienie kogoś w jego miejsce. Co do plotek, jak wy się ludzie dajecie wodzić za nos to przechodzi ludzkie pojęcie.
Generał broni
 • 0 / 0
Niezbyt optymistycznie brzmi wypowiedź trenera na temat Vadisa. chce wierzyć, ze chodzi jedynie o narodziny potomka, ale w sumie kto to wie tak do końca. Oby w ciągu następnych 3-4 dni dołączył do zespołu bo im dłużej będzie się ociągać tym więcej będzie kwasów w okół jego osoby.
Pułkownik
 • 6 / 0
Oby nie okazało się że Ofoe próbuje w ten sposób wymusić transfer. Brudna gra jego, oraz jego agenta, mocno w stylu Prijovicia. Mam jednak nadzieję że nie ma w tym jakiegoś głębszego dna.
~Stare Bielany
 • 9 / 0
Oczekiwanie na poród dziecka to komedia
Poród jest planowany potomka Ofoe w pierwszej połowie lipca.
Agent Ofoe chce na siłę jak Prijovic postawić Legie pod ścianą .
2 mln euro do podziału lub nic .
Legio nie pozwól na to !!!
Ofoe nie ma nic do gadania
Ma ważny kontrakt do czerwca 2018 roku .
Jak nie to za mordę i do FIFA zawiesić .
Trzeba się szanować .
Agent traktuje Polskę jak Zimbabwe.
~Gość
 • 0 / 5
Znowu zaczyna się kombinowanie a nie wzmacnianie, żal na to patrzeć, chociaż dobrze że podstawowi zawodnicy na razie nie odchodzą.
~Czaro1987
 • 0 / 1
Może wie ze i tak odejdzie i ma wy..ane juz.
Człowieku to nie jest ogłoszone ale tak naprawdę to go już z nami nie ma, i nie będzie.
Yura Movsisyan podpisze kontrakt z Legią Warszawa. Zawodnik oglądał z trybun sparing mistrza Polski z Wisłą Płock. Były zawodnik m. innymi Spartaka Moskwa otrzyma kontrakt opiewający na 650 tysięcy euro. W poniedziałek do Warszawy ma również przyjechać reprezentant Polski. Szczegóły wkrótce
To brednie tego trolla/podszywki. Tracę już rachubę ile tutaj ma kont, chyba z kilkanaście.

Jest za głupi na to, żeby stworzyć jakiś sensowny bait tylko wymyśla transfer zawodnika do Legii, który pół roku temu przeszedł do MLS za 3 mln euro i ma tam gwarantowany kontrakt gwiazdy zespołu.
~pk
 • 0 / 0
Gdzie jest Ofoe?
Nie było to jakieś zbytnio dobre tempo. Panie Jacku musi Pan zacząć wymagać takiej intensywności jaką posiadają kluby Premiership. Niech Pan idzie w stronę Arsene Wengera niż Marcina Dorny ;)
~Legia Bilbao
 • 0 / 0
Idż się lepiej wyspać wieczny krytykancie. Albo walnij kolejną lufę dykty, może przestaniesz pisac bzdety.
Porucznik
 • 0 / 1
Wengera? Lepiej nie :)
Dlaczego nie? Wiesz jakie tam jest wymagające tempo i intensywność na treningach? Zobacz na Bielika jak się musiał rozwinąć fizycznie i szybkościowo by w ogóle myśleć o treningach z 1 drużyną. Puchar Anglii gdy jest tylu chętnych na to to też nie jest byle co mimo że w większości w tym zespole są młodzi zawodnicy.
Niech zacznie wymagać, ale na początku niech poprosi o wymianę prawie całej kadry. Zawodnicy w Legii z uwagi na wiek nie są już w stanie osiągnąć wydolności oraz poziomu koordynacji ruchowej zawodników z Premier League. W Legii wydolność predestynującą do gry na poziomie Premier League ma jedynie Hlousek, ale przy jego mocno przeciętnej koordynacji ruchowej byłby tam objeżdżany jak tyczka.

Podsumowując, kolejny raz pieprzysz głupoty. Zajmij się czymś pożytecznym a nie wymyślaniem kolejnych absurdów, które pozwolą ci wbijać w Magierę kolejne szpilki. Jak łkasz dalej za Hasim to przerzuć się na Olympiakos a nam daj trochę odpoczynku od twoich urojeń.
Mało mnie interesuje Twoje zdanie.
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
.....malo mnie interesuje twoje piepszenie, amen
richi48 ja Ciebie nawet nie kojarzę, nie wiem co ciekawego miałeś kiedykolwiek do powiedzenia...więc się nie wypowiem ;)
~wasaL
 • 0 / 0
To mnie na pewno też nie kojarzysz tym bardziej że rzadko tu piszę. Ale zapewniam Cię wystarczająco długo by zauważyć, że od czasu Skorzy do ery Hasiego jakoś nie zauważyłem Twojej aktywności.