Jacek Magiera: Wracamy do domu w dobrych nastrojach

20-08-2017 / 17:48

(akt. 02-12-2018 / 12:08)

– Wygraliśmy zasłużenie, ważny mecz dla nas. Graliśmy mądrze, wiedzieliśmy, że jak zrealizujemy sobie to , co sobie założyliśmy, to stworzymy sobie kilka sytuacji po kontrach. W pierwszej części gry mieliśmy 2-3 okazje, jedna wykorzystana przez Niezgodę. W drugiej było podobnie, dobrą sytuację miał Berto. Gra była wyrachowana, było sporo zmian, kilka osób zagrało pierwszy raz od dawna. Wygraliśmy, o to dziś nam chodziło. Każdy ma szanse się przebić do osiemnastki, do pierwszej jedenastki. Mam nadzieję, że ci kontuzjowani dojdą do siebie będziemy mogli w czwartek wystawić taki skład, jaki chcemy. Jedziemy tam po awans, to dla nas bardzo ważny mecz.

- Zrobiliśmy siedem zmian, Olympiakos zrobił 11, Qarabag dziesięć, nie byliśmy rekordzistami. Zmiany spowodowane były analizą naszej gry, badaniami zmęczenia organizmu. Dzięki temu w czwartek będziemy wypoczęci, w mocniejszym zestawieniu. A dziś gratuluję drużynie, będziemy w radosnych nastrojach wracać do Warszawy.

Jerzy Brzęczek – Jestem niezadowolony z pierwszej połowy, w prosty sposób straciliśmy gola. Nie potrafiliśmy zaskoczyć Legii, graliśmy zbyt wolno. W drugiej połowie było lepiej, graliśmy szybciej, mieliśmy swoje szanse. Nie widziałem jeszcze czy należał nam się rzut karny czy nie. Gratuluję Legii zwycięstwa, my jesteśmy rozczarowani. Uważam, że zasłużyliśmy na jeden punkt,

Komentarze (39)

1063

#11094
#1094
~PAW
  • 1 / 0
Mały niefart w końcówce i znów by była strata punktów.... Gramy na krawędzi od wygranej do przegranej, wygrana 1-0 a niewiele brakowało i byłoby 1-1 innym razem to przeciwnik strzeli na 1-0 i nie wciśniemy.... Nie ma różnicy między nami a zespołami ze środka tabeli. Nie jest to gra na majstra. Powinniśmy w Płocku wygrywać do 60 min 2-3 bramkami i mieć spokój. Dziś wyszło jutro nie wyjdzie taka nasza kopanina.
Pułkownik
  • 2 / 0
ale my nie gramy o majstra, więc problem z głowy...
~bubba
  • 4 / 0
Kolejny stek bzdur, gra padaka, żałośnie wyglądająca drużyna, gdyby ślepy sędzia zauważył karnego w 90 minucie byłaby kolejna kompromitacja. Cieszę się z trzech punktów, ale niestety te punkty przysłaniają cały obraz tragicznie przygotowanej i prowadzonej drużyny przez Magiere. Solidny trener z zagranicy jest niezbędny
~Mike 666
  • 2 / 0
Racja że humor to dopiero może być dobry po meczu w czwartek a nie teraz. Cieszą 3 pkt i postawa Jodły. Oj dawno nie widziałem Tomka takiego. W środku rozbijał ich tam jak należy.
Niestety na tym moja radość sie kończy. Panie Magiera daj sobie juz spokój. Legia potrzebuje trenera z charyzmą i porzadnym warsztatem trenerskim. Bo jak inaczej nazwać pana skoro jedziemy do Płocka i gramy defensywnie bo inaczej niestety sie teraz nie da. Tak nam pan przygotowałeś drużynę. Stad te wszystkie zarzuty.
Magiera out.
Domyślny awatar Major
  • 0 / 0
Dobry chumor będzie dopiero po awansie do ligi europy trenerze :) co nie zmienia faktu że lepsza wygrana w lidze w słabym stylu niż przegrana przy pieknej grze
Generał
  • 5 / 0
humor
na "ch" to jest co innego
~L
  • 0 / 2
Szczęśliwa wygrana broniącego się cały mecz MP nad beniaminkiem ligi wow? Naprawdę nastroje takie dobre? Bo wg. mnie nic się specjalnie nie zmieniło.
Domyślny awatar Porucznik
  • 2 / 0
Wisła jest beniaminkiem? Hmm, gdzieś ci rok życia zniknął ;)
Domyślny awatar Podporucznik
  • 3 / 0
No tak pochlać żeby rok życia wykasować to dopiero ciąg.
  • 3 / 0
Ważne że dał wreszcie szanse zawodnikom z ławki i nie wypadli gorzej niż Ci z podst składu,
Dla mnie jedynym plusem całej tej sytuacji w Legii na dziś jest to, że nie ma dużej straty do czołówki. Nie będzie takiego pościgu jak w ostatnich 2 latach. To pokazuje też jak ta liga jest słaba.

I nadal niezmiennie od początku wiosny twierdzę:
- po pierwsze Krzepota wypad
- po drugie wymagający trener z zagranicy, który grał na wysokim poziomie, widział jak wygląda profesjonalizm, praca nad sobą itp itd. Magiera to uczeń Urbana i Skorży. Z nim cudu nie będzie.
Generał broni
  • 5 / 0
Zgadzam się nowy trener jak przyjdzie musi mieć możliwie najmniejszą stratę a o drużynę jestem spokojny mamy kilku dobrych piłkarzy tylko nie ma kto tego posklejać.
~Podaj nick
  • 4 / 0
Mamy najgorszego trenera w lidze i najlepszych pilkarzy. Wnioski...???
~L
  • 3 / 0
Graliśmy mądrze? Tak to się tłumaczy Panie wygraną ledwo ledwo z beniaminkiem polskiej ligi po cieńkiej jak zwykle (ostatnio) grze. Mistrz Polski to powinien im 3-4 wrzucić i na kolejne 3-4 mieć jeszcze szanse. Wiedzieliśmy że po kontrach będą sytuacje?!!! Litości!!! Toż to Wisła Płock, jakie kontry! Oni z połowy własnej nie mieli prawa wychodzić i dostać co najmniej trójkę w plecy!!!! Jeżeli Pan "trener" widzi tutaj pozytywy (poza wynikiem) to proszę mi pożyczyć te okulary!
~kibic zwykły
  • 0 / 0
Byłem przekonany, że Legia znowu przegra. Jest wygrana, fajnie, cieszę się. Gratulacje. Ale teraz tylko Sheriff jest ważny. Jeśli odpadniemy, to koniec.
~Brajan
  • 0 / 0
Ale koniec czego?
  • 1 / 0
Koniec epoki prosperity, perspektyw na lepszą przyszłość, sukcesów.
Pułkownik
  • 0 / 1
Jaki terner, taka gra......i czym sie cieszysz???
Domyślny awatar Starszy szeregowy
  • 0 / 1
a jak,
najpierw bezproduktywna tiki taka a teraz murowanie własnej bramki :(
Domyślny awatar Generał dywizji
  • 5 / 0
osobiście nie jestem za Magierą i chcę zmiany trenera ale pytanie "kibica" Legii czym się cieszyć ? No tym qr.wa co jest najważnijsze na finale czyli 3 pkt !!!
~Do ddd jak dopa
  • 1 / 0
Weź się odpie...ol od Legia.net.
Pułkownik
  • 0 / 2
Każdy ma prawo do swojej oceny... a ty mozesz mnie cmoknąć w pompkę...
~dddd jak dopa
  • 1 / 0
Ty masz wiecznie destruktywną krytykę. Nic więcej, kmiocie z poznania pod wronkami.

Ty chyba masz zbiornik na "spuściznę", a nie pompkę.

Za to w mordkę możesz zarobić.
Trzy punkty jadą na Łazienkowską. Zwycięzców się nie ocenia.
~t.g
  • 0 / 0
Masz rację podobno sędziów się nie ocenia, a to sędzia dał wygraną Legii, mógl się żeby podobny sędzia sędziował mecz z szerifem.
Domyślny awatar Generał brygady
  • 3 / 0
Cierzniak dobry mecz ,Niezgoda a przede wszystkim Jodłowiec.Tomek zagrał bardzo dobry mecz .Z meczu na mecz powinno być dużo lepiej. Co do obsady bramkarza to Radek powinien zagrać z "szeryfem z Mołdawii .
Te wieśniaki z płocka mogłyby się od Niecieczy uczyć kultury.
Dobrą forme zaprezentował jodła po takiej długiej przerwie.Myśle,że na wyjazdach najlepiej grać z kontry właśnie tak jak dziś.
Zgoda ze w Niecieczy jest kultura. Niemniej Dobrze, że nie mają się uczyć od nas, bo na L3 nie raz szanowni mieszczanie potrafią zrobić sto razy gorszą oborę niz Płocczanie. Może nie mam racji?
Starszy kapral
  • 0 / 0
Widać że do Płocka pojechały same panienki,wyzywają Legię a oni nic,cichutko jak mysz kościelna.
Porucznik
  • 4 / 0
@Ciapek
Ty jako "prawdziwy MENSZCZYSNA" wyzywałeś w domciu Wisłę, czy akurat paznokcie malowałeś?
Żenada @[email protected]
Porucznik
  • 0 / 0
@kierownik
Niestety - masz...
Żeby daleko nie szukać - ostatni czwartek.
Nie można było bez rac, ze które UEFA znowu z radością zarobi?
A to chyba TE hasła niósł na swoim sztandarze Pan Prezes?
~Olo
  • 3 / 0
Mamy farta, ze sędzia nie zauważył ewidentnej ręki w 89minucie. Nie wiem czemu nie strzeliliśmy jeszcze jednego gola by mecz był bardziej spokojny a tak siedzieliśmy jak na widłach. No nic 3 punkty jadą do Warszawy i mecz do zapomnienia. W Czwartek będzie mecz o losy naszej druzyny jak przegramy to nawet nie chce myśleć co będzie dalej.
Brawo Panie trenerze i brawa dla całej drużyny. Mam nadzieję że w czwartek zamkniecie buzie wszystkim trolom Legii Net.
~czarny79
  • 1 / 0
Brawo, poziom gry ja 4 liga angielska, oglądać sie tego nie dało.. Szkoda ze nie przegrali, inaczej Magiera nie pożegna sie z posadą.. Płock nas klepał jak chciał, a sam as nad asy Jędrzejczyk zarabia tyle co tam cała drużyna z trenerami włączenie.
W czwartek mistrz stepów mołdawskich pokaże nam jak się wygrywa. Z trenerem amatorem nie ma szans. Sadiku odpoczywał dzis i sie regenerował po 50 minutach ostatniego meczu, bo po co ma grać i łapać formę, przecież ta tryska od niego jak i reszty kopaczy naszych.Masakra..
~hmm
  • 3 / 0
jedyne co moze cieszyc to 3 ptk.a co do reszty to sorry,ale tak slabo grajacej Legii dawno nie bylo,gdyby sedzia podyktowal karnego w doliczonym czasie gry (a powinien) to bysmy stracili kolejne punkty.mielismy odjechac na pare lat a z tego co widac to sie cofnelismy do czasow iti...
Dobra robota dzisiaj. Drużyna nie grała porywająco ale skutecznie i z charakterem. W drugiej połowie Wisła nie miała absolutnie nic do powiedzenia.