Reklama HEG

Jodłowiec i Malarz po meczu z Górnikiem

Piotr Kamieniecki, Łukasz Pazuła

Źródło: Legia.Net

05-03-2016 / 23:43

(akt. 07-12-2018 / 16:50)

- Musieliśmy szybko podnieść się po straconej bramce. To się udało, dobrze zareagowaliśmy i wyrównaliśmy jeszcze przed przerwą. Najważniejsze, że wygraliśmy i wszystko jest w porządku. Nie myśleliśmy o tym, że to czwarty stracony gol z rzędu. Kibice nam pomogli, udało się zwyciężyć 3:1 i możemy radować się z trzech punktów. Nie uważam, że mieliśmy słabszy początek. Prowadziliśmy grę, ale piłka jest nieobliczalna - powiedział po meczu z Górnikiem Tomasz Jodłowiec.

- Nie mogłem lepiej się zachować przy straconej bramce. Piłka podskoczyła Stebleckiemu, dołożył nogę i wpadła do siatki. Szkoda, że nie zachowaliśmy czystego konta. Najważniejsze jest jednak to, że wygraliśmy. Cieszę się, iż podnieśliśmy się po tej wstydliwej porażce z Termaliką. Po przegranym meczu w Niecieczy, szybko zagraliśmy z Górnikiem i odpowiednio zareagowaliśmy. Teraz powalczymy z Cracovią. Czeka nas ciężkie spotkanie, ale mamy tydzień czasu, żeby się do niego przygotować - powiedział Arkadiusz Malarz.

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~vvvv
  • 0 / 0
jodła w porządku natomiast borysiuk...jego strata w środku pola przy golu
~Podaj nick
  • 0 / 0
Malarz, zdaje się, wyjął ten strzał Stebleckiego na poprzeczkę...
~16
  • 2 / 0
Jodła wczoraj bardzo dobry mecz!
~andreas
  • 0 / 0
niestety ale na wiosnę gramy bez bramkarza. Z tym składem to nie powinno być najmniejszego problemu a my jak na jesieni budzimy się dopiero po stracie bramki. Potrzeba czasu żeby się zgrali no i zaczęli mysleć na boisku. Cieszą bramki bocznych obrońców.
~Luk
  • 0 / 0
Z całym szacunkiem ale jedyne co mi przychodzi do głowy na widok Borysiuka do głowy to przy Jodlowcu - pomocnik murarza.
Domyślny awatar Chorąży
  • 0 / 0
Bardzo słaby mecz Jodłowca, jak zresztą i Borysiuka. Do meczów z takimi rywalami którzy bronią się na 30 metrze, wcześniej zero pressingu, potrzebny jest choć jeden rozgrywający mądrze zawodnik.

liczę nawet na Vranjesa.
Tą dwójkę razem ciężko się ogląda..
Jodła wcale źle nie zagrał.
~gggg
  • 0 / 0
Chyba pierwszy raz czytam zwby bramkarz sam siebie ocenil ze nie mogl sie zachowac lepiej (w domysle wszystko bylo cacy z sytuacja bramkowa jesli chodzi o bramkarza)