fot. legia.com

Juergen Elitim: To zaszczyt, że dołączyłem do największego klubu w Polsce

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

27.06.2023 17:30

(akt. 27.06.2023 17:31)

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tu być. Podjąłem świetną decyzję o przejściu do Legii Warszawa. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia przygotowań z moimi nowymi kolegami z drużyny. Dołączyłem do największego klubu w Polsce, to dla mnie zaszczyt – mówił Juergen Elitim, nowa "ósemka" stołecznego zespołu, w rozmowie z legia.com.

– Jestem lewonożnym środkowym pomocnikiem, którego ciągnie do ofensywy. Potrafię zbalansować grę drużyny, lubię utrzymywać się przy piłce, mogę pomóc w utrzymaniu posiadania. Komfortowo czuję się z piłką przy nodze i mam dobre ostatnie podanie. 

– Jestem gotowy na nowe wyzwanie i zmierzenie się z oczekiwaniami. Legia to największy klub w Polsce, nie mogę doczekać się walki o trofea i grę w europejskich pucharach. To dla mnie wyzwanie, na które czekam z utęsknieniem. 

– Rozegrałem wiele meczów w Hiszpanii w poprzednim sezonie i jestem gotów do walki o wyjściowy skład Legii Warszawa. Chcę pomóc zespołowi i trenerowi w osiągnięciu celów na nadchodzące rozgrywki.

– Mamy w zespole hiszpańskojęzycznych piłkarzy, co będzie dla mnie pomocne w pierwszych dniach. Miałem już okazję poznać chłopaków z Hiszpanii, świetnie mnie przywitali. Na pewno będzie to pomocne w aklimatyzacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Polecamy

Komentarze (15)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.