Karnety na sezon 2018/19 - trzy dni sprzedaży zamkniętej

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

11-06-2018 / 14:54

(akt. 21-12-2018 / 15:38)

Za nami sezon pełen emocji, w którym nasza drużyna zdobyła Puchar Polski i trzeci raz z rzędu sięgnęła po tytuł mistrzowski. Klub rozpoczął sprzedaż zamkniętą karnetów na kolejny sezon 2018/19, która kończy się już za trzy dni. Sprzedaż otwarta ruszy 14 czerwca.

Kup karnet na sezon 2018/19

Sprzedaż zamknięta karnetów - rozpoczęcie sprzedaży 29 maja o godz. 15.30; zakończenie 14 czerwca o godz. 9.00 - sprzedaż przeznaczona dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017/18 oraz dla posiadaczy karnetów na rundę rewanżową 2017/18 (runda wiosenna 2018). Sprzedaż zamknięta karnetów nie dotyczy osób, które były posiadaczami wyłącznie pakietów na mecze rundy finałowej.


Sprzedaż otwarta karnetów - 
rozpoczęcie sprzedaży 14 czerwca o godz. 11.00 - sprzedaż przeznaczona dla wszystkich kibiców.


Roczny karnet w sezonie 2018/19, to:

- niższe ceny w porównaniu do poprzednich sezonów;

 

- uproszczenie cen karnetów ulgowych, dla studentów oraz seniorów;

 

- preferencyjne ceny dla osób uczących się do 26. roku życia, rodzin i posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu;

 

- niższa nawet do 30% cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze;

 

- tańszy bilet i pierwszeństwo w jego zakupie na mecze w rozgrywkach europejskich;

 

- niższa cena karnetu na rundę mistrzowską w stosunku do osób nieposiadających karnetu;

 

- darmowy wstęp na wszystkie domowe mecze Pucharu Polski do półfinału włącznie;

 

- stałe, wybrane przez miejsce na stadionie Legii i gwarancja udziału we wszystkich jej meczach;

 

- możliwość udostępnienia karnetu innej osobie posiadającej kartę kibica Legii Warszawa do 7 razy w sezonie;

 

- gwarancja wysokiej, dającej najlepsze nagrody, rangi w programie LEGIONY;

 

- czwarty z kolei, unikatowy, kolekcjonerski numizmat, nie do kupienia w sklepie - liczba numizmatów ograniczona;

 

- zniżka 10% na zakupy w Legia FanStore z całej kolekcji (oprócz produktów przecenionych i artykułów Fundacji Legii).

 

 

 

Numizmaty będą do odbioru od 1 lipca w kasach Klubu i Punkcie Obsługi Kibica.

 


Karnet na raty - kontynuujemy możliwość zakupu karnetu w systemie ratalnym. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę www.karnetnaraty.legia.com, wybrać rodzaj karnetu i przejść do płatności "Raty PayU". Po akceptacji wniosku w systemie "Raty PayU" można w kasach Klubu wybrać miejsce zgodnie z danym rodzajem karnetu. Sprzedaż karnetów w tym systemie będzie możliwa od 29 maja do 31 lipca do godz. 23:59.

 


Osoby posiadające karnet BEZBARIER prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica po dniu 4 czerwca 2018 r. na adres mailowy [email protected]

 


Wszystkie osoby, które posiadały bezpłatny karnet SENIOR w sezonie 2017/18 prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica. Możliwość przedłużenia karnetu na miejsce zajmowane w sezonie 2017/18 upływa z dniem 14 czerwca 2018 r.

 


Powiększony Sektor Rodzinny - Sektor Rodzinny to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby przychodzić na mecze z dziećmi i wraz ze swoimi pociechami dopingować Legię Warszawa w specjalnie dedykowanym i przystosowanym do potrzeb najmłodszych miejscu stadionu. Oryginalność tej oferty, mnóstwo aktywności adresowanych wyłącznie do najmłodszych pociech, a także niska cena sprawiają, że wielu kibiców Legii decyduje się na zakup karnetów właśnie na nasz Sektor Rodzinny. Miło nam więc poinformować, że od sezonu 2018/2019 Sektor Rodzinny na stadionie Legii powiększy się o dwa dodatkowe sektory: 120 i 220. Oznacza to, że mecze w tej strefie będzie mogło oglądać prawie 5 tysięcy kibiców! Co ważne, nasza oferta dla rodziców i ich pociech jest bardzo atrakcyjna cenowo. Zobacz jak w ostatnich kilku tygodniach zmienił się Sektor Rodzinny.

 


Informujemy, że dla wszystkich dzieci do 13 roku życia, dla których zostaną zakupione karnety na rundę zasadniczą sezonu 2018/19 na Sektor Rodzinny, klub przygotuje specjalny pakiet kibica. O sposobie jego odbioru poinformujemy oddzielnym komunikatem. Jednocześnie wszystkie osoby posiadające karnet w sektorze 220 proszone są o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Osoby, które nie otrzymały do tej pory newslettera o rozpoczęciu sprzedaży karnetów, a chciałyby nadal otrzymywać tego typu informacje pocztą elektroniczną, proszone są o wejście na oficjalna wutrynę klubu legia.com i zaznaczenie odpowiednich zgód.


Osoby zainteresowane zakupem karnetów w strefie biznesowej (SILVER lub GOLD) prosimy o kontakt pod adresem [email protected]. Sprzedaż zamknięta pakietów Silver i Gold dla posiadaczy pakietów VIP w sezonie 2017/18 trwa do 15.06.2018 r. Sprzedaż otwarta rozpocznie się 16 czerwca – wtedy też na stronie biznes.legia.com pojawi się szczegółowa oferta i komunikacja.

Komentarze (17)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~BieLLanski
  • 0 / 0
Po zakontraktowaniu super star Kante sprzedaż karnetów ruszy z kopyta . Brawo panie Mioduksi tak się zdobywa serca i ...kieszenie kibiców ! Od jutra koszulki z Kante pojda jak świeże bułeczki ! Miał nosa prezes jak swego czasu Walter i jego Chinczyk Dong.
Domyślny awatar Szeregowy
  • 2 / 0
Napastnik Wisły Płock José Kanté ustalił warunki kontraktu z Legią Warszawa.
Wojskowi wystąpili już do klubu z Mazowsza o pozwolenie na treningi gwinejskiego piłkarza hiszpańskiego pochodzenia (umowa z Wisłą ważna do 30 czerwca).
Domyślny awatar Porucznik
  • 0 / 0
Dobry ruch Prezesa, zawodnik który na pewno da radę w lidze a w Europie? Pokaże czas ale żaden zawodnik przy naszych możliwościach finansowych w Europie nie gwarantuje jakości.
Domyślny awatar Szeregowy
  • 0 / 0
Janekx89


@janekx89
21 min.21 minut temu
Więcej
~Kibickal
  • 0 / 0
Jose Kante z WP, witamy!
Chorąży
  • 1 / 0
41 zł za mecz - w najlepszym miejscu stadionu to nie jest wygórowana cena...I to przy najdroższym rozwiązaniu, oczywiscie pomijam wszelkie strefy VIP i tym podobne. Można śmiało powiedzieć, że to promocja. Najlepsza drużyna w Polsce, stolica...Nie wiem czy gdzieś w Europie jest taniej. A tymczasem na razie mamy 2.700 sprzedanych karnetów...Jak na 2 milionową aglomerację - rozpacz. Sprzedaż nakręciła LM, wtedy fani "Ronalda" rzucili się na karnety i...blada d. - Ronaldo na zamkniętym stadionie...W tej w sumie przykrej sytuacji to nawet zabwane. Wygląda na to, że spadek Niecieczy i Sandecji spowodował zmienjszony popyt na karnety. W końcu nie zobaczymy tak atrakcyjnych rywali...
~az
  • 0 / 0
No i bardzo dobrze, może ktoś w tym klubie wreszcie zrozumie że trzeba najpierw włożyć żeby wyjąć i jak coś się wreszcie uda to trzeba iść za ciosem, utrzymać skład a nawet go wzmacniać, a nie sprzedać w kilka miesięcy wszystkich najlepszych, zastąpić ich szrotem co miesiącami nigdzie nie grali albo mają nadwagę i nie potrafią schudnąć albo są starymi dziadami, a całą zarobioną kasę roztrwonić. Nie ma inwestowania w drużynę, nie ma pewnego wygrywania w lidze (gdzie nie ma pół drużyny która umie wygrać kilka meczów z rzędu) ani wyniku w Europie to nie ma siana z biletów ani sponsorów z prawdziwego zdarzenia. To właśnie takie proste i niech sobie to Mioduski wreszcie wbije młotem pneumatycznym do głowy albo wypali na czole. Lepiej wyciągać wnioski zamiast płakać na rzeczywistość i psioczyć na ludzi że nie chce im się na tandetę przychodzić i szkoda im nawet kilkudziesięciu złotych, zwłaszcza po tak dennym sezonie jak ostatni
Mioduski to łebski biznesman. Spadla frekwencja? To dziabniemy po kieszeniach mlodziez i seniorow, zeby kasa sie zgadzala.

A przeciez zeby przyciagnac wincej ludziow do ogladania tej pieknej ofensywnej pilki, jaka gra Mistrz Polski, wystarczy kupic wincej defensywnych pomocnikow,
Plutonowy
  • 1 / 0
Jest jakakolwiek szansa na załapanie się na karnet na Żylecie dla osoby bez karnetu w poprzednim sezonie?
bez szans, wieczny komplet na żylecie
rasputin

O, Rasputin, jakżeż się cieszymy, że wróciłeś. Mówili, że pojechałeś do Ruskich, aby sobie nicka na nowy sezon przedłużyć. Czy może wystarczyło pójść do ambasady?
jasne,że tak :) To nie runda mistrzowska :)))
Karnetów spokojnie na Żyletę wystarczy do połowy lipca. Sprzedaż uprzywilejowana na tym etapie to niezła ściema, chodzi o to, żeby parę osób poczuło się wyróżnionych.
Ceny niższe niż rok temu. Dobrze, że prezes nie odpłynął po dublecie :)
~aszto
  • 1 / 0
Popłynął popłynął. Podnieśli wiek seniora do 65 lat. Tym sposobem podnieśli koszta starszym ludziom.
Tiaaa.... bo zaraz tych seniorów to na mecz przychodzi kilka tysięcy.
Zmniejszono ceny bo frekwencja była słaba w zasadniczym -
w 2016/17 - 289 235
w 2017/18 - 250 542
W rundzie finałowej -
w 2016/17 - 99 411
w 2017/18 - 71 884.
A więc o prawie 60 tysi mniej było w tym sezonie, a to jest sporo...
~andreas
  • 1 / 0
Przypomnienie cen karnetów na sezon 2010/2011 pierwsze na nowy stadion.
sektor 114 normalny 1125,00 zł, uczniowie i studenci 20 % bonus 900 zł, kobiety 30% bonus 788 zł, seniorzy 50% bonus 563 zł
sektor 116 normalny 788,00 zł, uczniowie i studenci 20 % bonus 630 zł, kobiety 30% bonus 552 zł, seniorzy 50% bonus 394 zł,
sektor 107 normalny 420,00 zł, uczniowie i studenci 20 % bonus 336 zł, kobiety 30% bonus 294 zł, seniorzy 50% bonus 210 zł,
sektor 118 tylko normalny 249 zł