Kibice przekazali ambulans szpitalowi dla dzieci

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

03-02-2020 / 12:35

(akt. 03-03-2020 / 17:15)

W listopadzie 2019 roku kibice Legii zebrali środki na zakup legijnego ambulansu dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ. 1 lutego zaprezentowano ten zacny pojazd, zaś dwa dni później oficjalnie przekazano ambulans szpitalowi.

Kibice na ręce dyrektor szpitala Izabeli Marcewicz-Jendrysik przekazali klucze oraz wszelkie dokumenty. Dobrzy Ludzie otrzymali w podziękowaniu pamiątkowe dyplomy oraz medale. -  W imieniu zarządu oraz pracowników Warszawskiego Szpitala dla Dzieci serdecznie dziękuję grupie kibiców Legii Warszawa – Dobrzy Ludzie za przekazanie ambulansu z okazji 150-lecia szpitala. Jesteśmy wdzięczni za państwa zaangażowanie i wrażliwość. Wierzymy, że nowy pojazd przez wiele lat będzie służył naszym pacjentom, zapewniając bezpieczeństwo i komfort jazdy – podziękowała kibicom dyrektor.

Ambulans będzie służył do przewozu małych pacjentów. Szpital jest nowoczesną placówką medyczną, jednakże brakowało mu porządnego, nowoczesnego ambulansu służącego do transportu dzieci na niezbędne badania medyczne.

To nie pierwsza tego typu akcja. W styczniu 2018 roku kibice Legii zakończyli zbiórkę na legijną karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka, a za zebrane środki 2 czerwca nastąpiło uroczyste przekazania karetki.

Komentarze (13)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Ernest Kasperowski
  • 0 / 0
Szacun
Brawa dla Kibiców. Ciemawe czy dostrzegły to pewne media, które widzą tylko jedną stronę kibicowskiego ruchu.
Brawo dla wszystkich zaangażowanych w ten projekt!!!
Serce rośnie. ;)
Brawo, super inicjatywa. szkoda, ze przekazanie karetki odbyło się z.. (a jakby inaczej) odpaleniem rac :P
Nie ma tu zadnej szkody, licza sie tylko czyny! Zartowanie w temacie nie na miejscu. Brawa i to wielkie natomiast tak, sa na miejscu. Moze dolaczysz do inicjatywy i zrobisz te cos zamaist pisac w taki sposob?
Brawo, brawo!
Szacunek wielki.
Generał brygady
  • 2 / 1
Wielkie Gratulacje i Szacunek!
Generał brygady
  • 2 / 1
Wielkie Gratulacje i Szacunek!
Generał brygady
  • 1 / 1
Super akcja i pomoc!
Wiem, że nie chodzi o rozgłos ale czasem o ludziach, którzy czynią dobro powinno się pisać więcej w prasie czy szeroko podjętych mediach.
Gdyby kibice, kolokwialnie mówiąc nasiusiali do kwietnikia, a już w szczególności kibice Legii - to wszystkie największe portale internetowe od rana by o tym pisały. Oczywiście artykuł okraszony byłby zdjęciami... a jakże że stadionu.
A tu taka akcja i taki efekt ale info tylko na kibicowkich stronach.

Jeszcze raz brawo, zacna akcja!
Generał brygady
  • 1 / 1
Świetna akcja. Brawo!!! Oby tak dalej!!!
Super akcja:)