Komunikat klubu w sprawie dystrybucji biletów

Piotr Barański

Źródło: Legia Warszawa

13-04-2019 / 13:49

(akt. 13-04-2019 / 15:00)

W związku z awarią płatności w systemie payU, na ten moment nie ma możliwości zakupu biletu przez internet na dzisiejszy mecz Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Wejściówki będzie można zakupić w kasach biletowych przy ul. Łazienkowskiej 3.

- Aby zrekompensować Państwu zaistniałe niedogodności, bilety na Żyletę będą dostepne w promocyjnej cenie - 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Przy wyborze biletu na Trybunę Wchodnią obowiązuje cena 45 złotych, zaś na Sektor Rodzinny 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o wcześniejsze przybycie do kas stadionu Legii przy ul. Łazienkowskiej - możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Od wczoraj nie ma możliwości zakupu bilety w systemie online. Wejściówki jednak są - około 1400 miejsc pozostało na Żyletę. Klub prosi o wcześniejsze przybycie i kupienie/odebranie biletów w kasach by uniknąć kolejek.

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Panowie kibice, kupno biletu to dla Legionisty priorytet. Ja mam karnet ale dla syna kupiłem za 20 zł w promocji, czy to trudne do pojęcia?
~rafa
  • 0 / 0
Ja przed chwilą zakupiłem.
może do 30 tyś dobije
~Fanatyk(L)
  • 0 / 7
Brawo. Chciałem pojawić się na meczu ale nie bd jechał na daremno 600km w 2 str. IRYTUJĄCE jest to. Że jak coś się nie powiedzie przy płatności to muszę czekać zamiast anulować płatność i dokonać ponownie. Takim sposobem. Mecz obejrzę w tv:/
~jo
  • 1 / 0
Kolego nie denerwuj się... PAYU to zewnętrzny podmiot więc to oni zje8ali temat... W innych portalach gdzie się tak płaci też są obecnie problemy.
Jak dwa dni była promocja i taniej o 20zł to nie kupileś biletu? Jakoś 25k nie miała z tym problemu hahaha Zresztą działa już może kupisz :)
Kiedy pracowałem w sklepie, terminal płatniczy "psuł się" jak trzeba było zebrać gotówkę na fajki.
Podpułkownik
  • 0 / 0
niewiele tych miejsc zostało choć licznik pokazuje niecale 27 tys - a na meczu pewnie 24tys - oby sporo kupilo bilety w kasach bo ile znaczy pelen stadion przekonaliśmy się na własnej skorze w krakowie