Konrad Forenc
fot. Kasia Dżuchil

Konrad Forenc: Napisaliśmy piękną historię

Redaktor Jakub Waliszewski

Jakub Waliszewski

Źródło: Polsat Sport

07.12.2023 00:00

(akt. 07.12.2023 12:22)

– Myślę, że pokazaliśmy Koronę walczącą i nie odstawaliśmy piłkarsko. Naprawdę zasłużenie wyrwaliśmy awans, pozostaje się tylko cieszyć – mówił po wygranej dogrywce z Legią i wejściu do 1/4 finału Pucharu Polski bramkarz zespołu z Kielc, Konrad Forenc.

– Napisaliśmy piękną historię. W przerwie, po pierwszej połowie dogrywki, trener powiedział nam, żebyśmy poszli na całość, pressowali, zamykali Legię i wszystko jest w naszych rękach oraz głowach. Dźwignęliśmy to. To dla nas bardzo dobre, bo po ostatnim meczu z Lechem było sporo niedosytu. Myślę, że pokazaliśmy Koronę walczącą i nie odstawaliśmy piłkarsko. Naprawdę zasłużenie wyrwaliśmy awans, pozostaje się tylko cieszyć. Zaraz mamy trudne spotkanie we Wrocławiu, ale awans w Pucharze Polski na pewno nam pomoże.

– W Koronie trzeba mieć charakter, od tego się zaczyna. Jak nie wywalczysz, nie pójdziesz do końca, to nie odzyskasz piłki. Taka jest prawda. Musieliśmy ten awans wyrwać, wyszarpać, a teraz się cieszymy. Udało się, ale mamy mało czasu, bo potrzebujemy punktów w lidze. Mecze uciekają, musimy zwyciężać.

ZOBACZ TAKŻE:

Polecamy

Komentarze (12)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.