Kontuzja Michała Kucharczyka

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

16-03-2019 / 21:14

(akt. 16-03-2019 / 23:23)

Michał Kucharczyk nie dotrwał do końca spotkania Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. Skrzydłowy opuścił murawę jeszcze w pierwszej połowie z powodu kontuzji.

Michał Kucharczyk rozegrał pełen mecz z Arką Gdynia oraz przebywał na murawie przez większość spotkania Pucharu Polski w Częstochowie (109 minut). Skrzydłowy wybiegł na murawę w podstawowym składzie mistrzów kraju w rywalizacji ze Śląskiem Wrocław. Warszawiak nie dotrwał do końca meczu. 

W 37. minucie Kucharczyk padł na murawę w starciu z rywalem i doznał kontuzji. Gracz Legii został zniesiony na noszach, a jego miejsce na placu gry zajął Dominik Nagy

Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest uraz Kucharczyka i jak długo 27-letni zawodnik będzie musiał pauzować. 

Komentarze (26)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Zdrowia Kuchy. Swoją drogą jakie wasze zdanie powinni przedłużyć z nim kontrakt?
~Mixon
  • 2 / 4
Oczywiście że nie, to jest najgorszy zawodnik w ekstraklapie
Mixon,
rozumiem, że możesz nie chcieć, by przedłużyli z Kuchym umowę, ale Twoja teoria, że to najgorszy zawodnik w lidze, jest - wybacz - głupia... Po prostu głupia i tyle...
~Miss
  • 0 / 0
Halo moderator budzimy się! Proszę wstawić mój wcześniejszy komentarz
Domyślny awatar Major
  • 2 / 0
Oczywiscie zdrowia, ale na litość boską!!! obejrzyj sobie co wyprawiałeś w tym meczu. Chłopie ty jesteś anty futbolista.
~Miss
  • 0 / 0
Wiadomość jest nie rzetelna. Ten kto widział mecz wie że Kuchy nie doznał kontuzji po starciu z rywalem. Zdrowia chłopaku!
Zdrowia Kuchy!
KuchyKing zdrowia!
Trzymaj się Kuchy.
A do redakcji, czy naprawdę nie mogliście ustalić co to za uraz. Kolano? Naciągnięcie? Trochę słabo. Kontuzja to dość szerokie pojęcie.
Domyślny awatar Porucznik
  • 1 / 2
Kuchy King jest niezniszczalny, nie pokona go żaden trener ani kontuzja, wracaj do zdrowia.
Domyślny awatar Generał brygady
  • 0 / 0
Szybkiego powrotu do zdrowia!
Generał
  • 1 / 0
Michał, cokolwiek ci się zdarzyło, to wracaj szybko do zdrowia i do drużyny.
Domyślny awatar Młodszy chorąży
  • 2 / 0
Dobrze będzie. Toż to KK
Miejmy nadzieję że to nic poważnego.
90+120+90 w 7 dni. Komu dziekujemy za taki wspanialy terminarz, ESA, PZPN? Czy to tak trudno przewidziec ze mecz pucharowy moze skonczyc sie dogrywka? Czy na prawde poprzedni mecz w ESA nie mogl byc w piatek, a dzisiejszy w niedziele. A tak to dzisiaj uraz, a kopejne moga byc po jakims czasie. Niech graja wszyscy tak samo i wtedy nie ma problemu, ale Lechia po Pucharze grala dopiero w... poniedzialek. Nikt sie na ten temat nie odezwie z dziennilarzy, ani z ESA czy PZPN nie odniesie.
Dokładnie. Klimat jak za Gierka. Byle ujeb..ć Legię.
Chorąży
  • 3 / 0
97+120+111
Gdybyśmy wygrali wszystkie to nikt by nie narzekał na terminarz i zmęczenie a tak szukamy dziury w calym
Gdyby wszyscy mieli takie same zasady to nikt by nie narzekał, a że niektórzy mają lepszy terminarz to trzeba o tym głośno mówić. Tak samo po przerwie, my zaczynamy w niedziele, a Lechia w piątek.