Koronawirus: Kibice Legii wciąż pomagają szpitalom

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

31-03-2020 / 12:49

(akt. 31-03-2020 / 15:03)

Trwa pandemia koronawirusa, a grupa kibiców Legii Warszawa "Dobrzy ludzie" wciąż pomaga szpitalom. Trwa zbiórka funduszy, a ostatnio dokonano kolejnej dostawy środków ochronnych.

Kibice z grupy "Dobrzy ludzie" dokonali transportu kolejnej partii środków ochronnych, które trafiają do szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, Warszawskiego Szpitala dla Dzieci oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Placówki medyczne otrzymały przyłbice, rękawiczki, ochraniacze na buty oraz mydło bakteryjne.

Wciąż trwa także zbiórka materiałów oraz finansów. Grupa kibiców ogłosiła także, że pilnie poszukuje maseczek ochronnych typu FFP3.

Zbiórka finansów trwa za to za pośrednictwem platformy "zrzutka". Aktualnie 281 osób wpłaciło już ponad 41 tysięcy złotych. Jako cel wyznaczono 50 tysięcy złotych. Akcję wesprzeć można w tym miejscu.

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał dywizji
  • 1 / 0
I tak trzymać koledzy. Kolejna świetna akcja.
~M
  • 1 / 0
Było napisane na WP.pl
O tym żadne internety nie napiszą, No to się nie sprzedaje, każdy tylko czeka aby kibice Legii coś odwalili i mamy wiadomość dnia.