Legia – Cracovia w TOTALbet

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

11-07-2020 / 12:56

(akt. 11-07-2020 / 13:01)

Legia ma trzecią piłkę meczową. Wystarczy, że nie przegra z Cracovią, a zostanie mistrzem Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakładów na to spotkanie naszego partnera, legalnego polskiego bukmachera, TOTALbet.

Legia jest, co naturalne, faworytem tego spotkania. Analitycy TOTALbet na takie zdarzenie ustalili kurs 1.55. Remis, który daje mistrzostwo, to kurs 4.30. Wygrana Cracovii – 6.60. Zespół prowadzony przez Michała Probierza wygrał 3 ostatnie spotkania, 2 w lidze i jedno w Pucharze Polski.

Legionistom ostatnio nie idzie. Nie wygrali 4 meczów z rzędu, w 3 spotkaniach stracili aż 6 bramek. Z drugiej strony, aż 8 z 9 ostatnich spotkań z Pasami – wygrali. 

Cracovia w tym sezonie kojarzyła się z wyrachowanym futbolem, w jej meczach padało mało goli, ale ostatnio to się zmieniło. W 5 spotkaniach Pasów z rzędu było powyżej 2,5 gola. Kurs na takie zdarzenie w TOTALbet wynosi 1.87

ZAŁÓŻ KONTO W TOTALBET Z KODEM LEGIANET i ZYSKAJ DODATKOWY BONUS

Legia też się zmieniła. Aż 4 z 5 ostatnich meczów ligowych, to poniżej 2,5 gola. Kurs na to wynosi w TOTALbet1.97.

Z obecnych zawodników Legii najlepszym strzelcem w potyczkach z Cracovią jest Walerian Gwilia. Gruzin zdobywał bramki w obu ligowych spotkaniach z Pasami w tym sezonie. Kurs na to, że pokona bramkarza rywala także w sobotę, wynosi 3.35.

Oba mecze tego sezonu pomiędzy Legią i Cracovią kończyły się wynikiem 2:1 dla legionistów. Kurs na takie zdarzenie wynosi 7.60.

Możliwe, że bramki Legii będzie w tym spotkaniu strzegł Radosław Cierzniak, dla którego byłoby to 1. spotkanie ligowe w tym sezonie. Kurs na to, że Legia nie straci bramki w tym meczu, wynoski 2.05. Na to, że wygra do zera – 2.37.

Pełną ofertę TOTALbet na to spotkanie znajdziecie tutaj.

Komentarze (0)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094