fot. Legia Warszawa

Legia sprzedała komplet 10 tys. karnetów!

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

10.07.2024 15:55

(akt. 10.07.2024 16:02)

– Dziesięć tysięcy kibiców ma tak samo! Sprzedaliśmy komplet karnetów na sezon 2024/25! Dziękujemy za zaufanie i już teraz odliczamy dni do pierwszego gwizdka! – poinformowała Legia Warszawa w mediach społecznościowych.

KOMUNIKAT KLUBU:

Drodzy Legioniści i Legionistki!

W Legii Warszawa zawsze walczymy tylko o najwyższe cele. Wszystkie nasze wysiłki skierowane są na to, aby drużyna prezentowała się na boisku perfekcyjnie. Temu służą transfery, nad którymi obecnie pracujemy i przygotowanie zespołu przed sezonem. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na start sezonu, walkę w Ekstraklasie i pucharach. Jesteśmy zmotywowani, by walczyć o najwyższe cele.

Przeczytajcie ten komunikat, jest trochę dłuższy niż zazwyczaj, chcieliśmy w nim zawrzeć wszelkie aspekty dotyczący karnetów, subskrypcji oraz cen biletów na nadchodzący sezon.

Stoimy na progu kolejnego rozdziału w historii naszego klubu. Już niebawem, bo 19 lipca, rozpocznie się sezon 2024/25, który przyniesie nie tylko sportowe wyzwania, ale i niezapomniane emocje na naszym stadionie.

Wasza obecność na trybunach, doping i wsparcie były i zawsze będą kluczowe dla klubu i drużyny. Tylko razem z Wami możemy odbudować Twierdzę Łazienkowską i sprawić, byśmy byli niepokonani na swoim stadionie. Chcemy sięgać po najwyższe cele razem z Wami.

Pamiętacie dreszcz emocji, kiedy w ostatnich minutach meczu zdobywaliśmy decydującą bramkę? A może ból porażek, kiedy mimo wszystko wspieraliśmy naszą drużynę?

W sezonie 2023/2024 rozegraliśmy na naszym stadionie 17 meczów w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy i to dzięki Waszemu zaangażowaniu aż 14 razy zaliczyliśmy “sold out”. Przy komplecie widowni rozegraliśmy mecze z ŁKS Łódź, Ruchem Chorzów, Koroną Kielce, Widzewem Łódź, Górnikiem Zabrze, Rakowem Częstochowa, Stalą Mielec, Lechem Poznań, Wartą Poznań, Pogonią Szczecin, Jagiellonią Białystok, Śląskiem Wrocław, Radomiakiem oraz KGHM Zagłębiem Lubin. W odpowiedzi na tę niezwykłą lojalność, mamy dla Was kilka komunikatów.

Doceniamy naszych najwierniejszych kibiców i zdajemy sobie sprawę z wartości każdej wydanej złotówki. Pomimo rosnących kosztów organizacji meczów, wzrostu cen energii i gazu oraz wyższych kosztów pracy, klub postanowił nie podnosić cen karnetów i subskrypcji w nadchodzącym sezonie 2024/25. Cena karnetów i subskrypcji pozostanie na niezmienionym poziomie, takim samym jak w sezonie 2023/2024. To forma naszego podziękowania dla fanów za niezachwiane wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie.

W najbliższym sezonie nastąpią natomiast niewielkie zmiany w cenniku biletów. Są konieczne ze względu na wzrost kosztów operacyjnych, ale zarazem będą minimalne. Przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat biletów, karnetów i subskrypcji w sezonie 2024/2025.

Od tego sezonu, cena regularnego biletu na Żyletę wzrośnie o 3 zł, natomiast na pozostałe strefy cenowe – o 5 zł. Dodatkowo, w dniu meczu ceny biletów w kasach klubu będą wyższe o 10 zł w stosunku do ceny podstawowej.

Jak co roku, w początkowym okresie sprzedaży, pierwszeństwo zakupu karnetów mają karnetowicze z sezonu 2023/24. Abonament na swoje dotychczasowe miejsce będzie można kupić od 25 czerwca do 1 lipca do godz. 15:00 wg poniższych zasad:

  • 100% frekwencja w sezonie 2023/24 = kupujesz karnet w cenie z poprzedniego sezonu, które obowiązywały dla kibiców ze 100% frekwencją.
  • Miałeś karnet w sezonie 2023/24, ale nie udało się zdobyć 100% frekwencji? Kupujesz karnet w takiej samej cenie, jaka obowiązywała w poprzednim sezonie dla posiadaczy karnetów bez 100% frekwencji.
  • Cena subskrypcji pozostaje bez zmian.

KUP KARNET NA NOWY SEZON

fot. legia.com
fot. legia.com

 

fot. legia.com

Zakup karnetu na mecze Legii Warszawa to nie tylko wyraz wsparcia dla ukochanego klubu, ale przede wszystkim szereg korzyści, które sprawią, że każdy sezon piłkarski stanie się niezapomnianym przeżyciem. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ w sezonie 2024/2025 Legia wprowadza limit na sprzedaż karnetów. Dostępnych będzie tylko 10 tysięcy sztuk! Limitowana liczba karnetów sprawia, że zainteresowanie jest ogromne, dlatego nie zwlekaj. Dzięki współpracy z naszym partnerem – firmą Klarna – możecie skorzystać z wygodnej opcji odroczonej płatności za karnet. To oznacza, że nie musicie czekać – kupcie karnet już dziś i cieszcie się niezapomnianymi chwilami na stadionie, a płatność możecie uregulować w ciągu 30 dni, bez żadnych dodatkowych kosztów!

Pamiętajcie, że bycie posiadaczem karnetu to znacznie więcej niż tylko stałe miejsce na stadionie.

fot. legia.com

Ale to nie wszystko! Podczas gdy tradycja i zaufanie kibiców pozostają fundamentem naszej działalności, Legia Warszawa nie ustaje w dążeniu do innowacji.

Ogłaszamy uruchomienie nowego systemu, który pozwala posiadaczom karnetów na udostępnienie swojego miejsca do ponownej sprzedaży na wybrane wydarzenia. Każdy kibic, który zdecyduje się zwolnić swoje miejsce, nie tylko umożliwi innym przeżycie emocji meczowych na żywo, ale i sam zyska dzięki temu 50% wartości biletu w formie specjalnego vouchera. Pozostałe 50% z pozyskanych środków zostanie przekazane na cele charytatywne Fundacji Legii.

Vouchery te kumulują się, dając możliwość obniżenia kosztów przyszłych zakupów w systemie biletowym klubu, w tym zakupu karnetu na nowy sezon. To kolejny krok w kierunku maksymalizacji doświadczeń na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, a zarazem docenienie lojalności naszych wiernych kibiców.

fot. legia.com

Rok temu jako pierwszy klub w Polsce wprowadziliśmy rozwiązanie, które przypadło Wam do gustu. Z oferty subskrypcji skorzystało 3 060 kibiców stołecznej drużyny. Dalej chcemy rozwijać ten produkt i zachęcać Was do tego, by rosnące zainteresowanie spotkaniami nie pozbawiało szansy przeżywania emocji podczas meczów.

Czym jest subskrypcja?

Przede wszystkim to elastyczność i komfort. Model subskrypcyjny jest niezwykle prosty! Działa na podobnej zasadzie jak popularne usługi streamingowe. Opłaty są pobierane automatycznie co miesiąc – dzięki temu odczuwalny koszt usługi jest duży niższy. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz w okresie wakacyjnym zainwestować środków.

fot. legia.com

Harmonogram sprzedaży karnetów

  • I etap sprzedaży rozpocznie się już 25 czerwca o godz. 15:30 i potrwa do 1 lipca do godz. 15:00. W tym czasie możesz wybrać swoje miejsce z sezonu 2023/24. 
  • 1 lipca o godzinie 15:00 otwieramy sprzedaż dla wszystkich. To czas, kiedy nowi kibice mogą dołączyć do naszej wielkiej rodziny. Wszystkie dostępne miejsca na stadionie czekają, abyś mógł zostać częścią historii, którą wspólnie tworzymy. Do 26 lipca do godz. 23:59 masz czas, aby zapewnić sobie uczestnictwo w każdym meczu sezonu. 
  • Od 20 lipca 2024 r. od godz. 20:15 ujednolicamy ceny karnetów – dla wszystkich obowiązywać będzie cena jak dla nowych kibiców. 

W odpowiedzi na Wasze wsparcie dla klubu, nieustannie rozwijamy ofertę atrakcji w Legia Park, zwiększając ilość i różnorodność rozrywek dostępnych dla fanów w każdym wieku. Robimy to po to, by wzmocnić więź z kibicami, ale również podkreślić, że Legia Warszawa stawia na długoterminowe relacje i wspólne cele, zamiast krótkotrwałego zysku.  

W tym roku, znacznie poszerzyliśmy i odświeżyliśmy naszą strefę rodzinną, by najmłodsi kibice mogli cieszyć się bezpiecznym i emocjonującym miejscem do zabawy podczas każdej wizyty. Odświeżone menu w Legia Sports Bar i w kioskach gastronomicznych to również ukłon w stronę kibiców. 

W dniach meczowych wprowadziliśmy więcej darmowych atrakcji, takich jak pokazy świetlne w okresie od września do listopada, które dodają magii atmosferze stadionu. Rozszerzyliśmy również naszą sieć punktów sprzedażowych z gadżetami klubowymi, ułatwiając dostęp do nich w całej Warszawie. Nie zapominamy o komforcie naszych kibiców – nowe inwestycje na stadionie oraz kontynuacja remontów są dowodem na to, że Legia Warszawa dba o najwyższe standardy. Każdy z tych kroków jest wyrazem naszej wdzięczności dla Was, naszych wiernych kibiców, którzy są z nami niezależnie od okoliczności. 

Wierzymy, że wspólnie możemy pobić historyczny rekord pod kątem średniej frekwencji na stadionie z poprzedniego sezonu. Przyjdźcie na każdy mecz, poczujcie dreszcz emocji na własnej skórze. Żyjcie każdą akcją, od gwizdka rozpoczynającego grę, przez każdy strzał na bramkę, każdy gol, aż po ostatnie sekundy meczu. Pamiętajcie, że to Wy – kibice, tworzycie niepowtarzalną atmosferę. To dzięki Wam, przeciwnicy odczuwają respekt, wchodząc na nasz stadion, czując ciężar tysięcy oczu skierowanych w ich stronę. 

Dołącz do naszej wielkiej rodziny. Kup karnet na sezon, zaproś rodzinę, przekonaj znajomych. Niech każdy mecz będzie świętem, nie tylko sportu, ale wspólnoty i przyjaźni. Zróbmy tak, aby na każdym meczu nasza Twierdza Łazienkowska znów zapełniła się po brzegi.  

Przypominamy najważniejsze informacje dotyczące wejściówek na mecze w sezonie 2024/2025: 

Ceny karnetów pozostają bez zmian 

Cena subskrypcji pozostaje bez zmian 

Ceny regularnych biletów na Żyletę wzrosną o 3 zł, natomiast na pozostałe strefy cenowe - o 5 złotych.

Ceny biletów w kasach klubu w dniu meczu będą wyższe o 10 zł w stosunku do ceny podstawowej. 

Pokażmy całej Polsce, co znaczy prawdziwa miłość do klubu. Co znaczy kibicować z pasją. Co znaczy być częścią Legii. Mamy przed sobą sezon pełen wyzwań, ale również i możliwości. Razem możemy więcej – pamiętajcie o tym, idąc na każdy mecz. Razem możemy zdobyć kolejne mistrzostwo, razem możemy tworzyć historię. 

MIEJ TAK SAMO!  

Chodź na Legię! 

KUP KARNET NA NOWY SEZON

 

Polecamy

Komentarze (54)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.