Kosta Runjaić  Dariusz Mioduski
fot. Marcin Szymczyk

Legia wypłaci Runjaiciowi wszystkie pensje? Klub zaprzecza (akt.)

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Przegląd Sportowy, przegladsportowy.pl

12.04.2024 19:14

(akt. 12.04.2024 22:11)

Jak informuje "Przegląd Sportowy", Legia chce wypłacić zwolnionemu Koście Runjaiciowi wszystkie pensje do końca kontraktu.

"Niemiecki szkoleniowiec miał umowę do czerwca 2026 roku i podobno niezależnie od tego, czy podejmie pracę gdzieś indziej, cała należna kwota zostanie mu wypłacona w trzech transzach: pierwsza zostanie przelana niebawem, druga w połowie okresu pozostałego do końca rozwiązanego kontraktu (czyli po sezonie 2024/25), a trzecia na koniec" - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Dotąd, na przykład z trenerami Czesławem Michniewiczem czy Aleksandarem Vukoviciem, było tak, że po zwolnieniu Legia co miesiąc płaciła pensję, ale tylko do momentu aż szkoleniowiec nie znalazł nowej posady. Niemiecki trener zarabiał w Warszawie około 30 tys. euro miesięcznie.

W klubie jednak dementują te informacje i zaprzeczają temu, by bez względu na sytuację zawodową Kosta Runjaić miał mieć wypłacone wszystkie pensje do końca umowy.

Sprawdź wiedzę o trenerach Legii

Galeria: Puchar Polski: Wręczenie medali
1/20 Na początku istnienia Legii, nie było stanowiska trenera, za skład i taktykę odpowiadał kapitan drużyny. Kto był pierwszym kapitanem Legii?

Ankieta

Jak w skali 1-6 ocenisz pracę Kosty Runjaicia?

 

Polecamy

Komentarze (111)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.