Marcin Brosz: Legia była dobrze przygotowana

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

03-11-2018 / 23:03

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

- Po ostatnim meczu jechaliśmy do Warszawy z oczekiwaniami, a boisko mocno nas zweryfikowało i to pod każdym względem… Nie udało nam się pokazać naszych dobrych stron, a patrząc na statystyki, Legia była przygotowana do konfrontacji pod każdym względem. Mieliśmy zbyt mało argumentów, by nawiązać równorzędną walkę z mistrzami Polski - stwierdził Marcin Brosz, szkoleniowiec Górnika Zabrze.

- Mecze z Legią są ważne dla Górnika, bo chodzi także o kwestię prestiżu. Trudno jednak wiele mówić po spotkaniu, w którym zostaliśmy tak mocno zweryfikowani. Nie nawiązaliśmy walki w grze jeden na jednego, nie potrafiliśmy zneutralizować skrzydłowych i szybkich ataków Legii. A moja przyszłość w Górniku? To nie jest pytanie do mnie… - stwierdził szkoleniowiec Górnika po porażce z Legią (0:4).  

Komentarze (10)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podpułkownik
  • 0 / 0
po dodatkowych 30 min w Piaście obawiałem się o kondycję zawodników i niepotrzebnie. Było bardzo dobrze. Górnik w chwili obecnej cieniem samego siebie. Trochę wyprzedaży trochę kontuzji i jest nieciekawie. Nie nasz to jednak problem.
Wszystko fajnie,ale Górnik to pewny spadkowicz.
~fan Kazimierza D.
  • 2 / 0
Pan Brosz to jeden z najlepszych polskich trenerów. Klasą i kulturą osobistą odstaje od prymitywizmu takich Probierzy, Mamrotów czy Stokowców.
Chyba tylko wariat zwalniał by takiego trenera.
Ony go nie zwolnili, jeden z nielicznych który zna się na robocie. On gra w eklapie składem z pogranicza 2 i 3 poziomu przecież, a po malu kolejni młodzi zaczynają rosnąć pod jego okiem.
Facet to klasa, oby Górnik go nie zwolnił bo ten pan byk by niebezpieczny w rękach Lecha.
Pułkownik
  • 0 / 0
Dokładnie! Jeśli Górnik chce być realnie kuźnią talentów, to niech zostawi trenera, który się na tym zna. Moim zdaniem lepiej pracować rzetelnie, nawet balansując na krawędzi ekstraklasy i I ligi, ale stworzyć jakość w postaci wychowanków, którzy wyjdą w świat i sprawią, że Górnik zyska zainteresowanie sponsorów, niż egzystować z pomocą miasta, łudząc się, że od razu podskoczy się ponad stan posiadania.
Niech dadzą Broszowi pracować.
Generał brygady
  • 6 / 0
Szacunek dla takich wypowiedzi. Nie ma zbędnego piyerdolenia w stylu:

"Legia dostała prezenty"
"Legii podarowaliśmy bramki"
"Legia wykorzystała nasze błędy"
"Legia miała więcej szczęścia"
"Nie pozostało mi nic innego jak pojechać do domu i pyerdolnąć sobie whisky".
"Legii sprzyjają sędziowie czy dlaczego nas uwalają akurat w meczach z Legią".
"Takich bramek się nie uznaje"

Oby więcej takich trenerów, którzy potrafią z klasą się wypowiedzieć, oddać Legii czy w ogóle rywalom wyższość, klasę, którzy po prostu byli lepsi.

Powodzenia trenerze !
Kapitan
  • 4 / 0
Bo to jeden z nielicznych trenerów polskiej narodowości, którzy potrafią myśleć, mają kulturę wypowiedzi i to co w głowie potrafią przełożyć na boisko- Brosz, Stokowiec, Ojrzyński i może jeszcze Bartoszek z Tadziem Pawłowskim (choć i do niego mam wątpliwości). Reszta "trenerów" na czele z Probierzami, Rumakami i innymi Stawowymi to po prostu dno. Z takich trenerów jeszcze przyzwoitych- Smółka, chociaż wyniki ma średnie, ale w Mielcu widać było dobrą rękę. Urbany, Fornaliki, Wdowczyki czy Skorże mają "dobrą" reklamę, a również są słabiutcy.
Generał brygady
  • 0 / 0
"nielicznych trenerów polskiej narodowości,..."

To odpowiednie podkreślenie.

Mimo wszystko, dorzuciłbym Smudę. Z drugiej strony, wielu do dziś, nie wie, o czym prawił na konferencjach ten zacny gość. Sądzę, że za jakieś 1000 lat naukowcy to rozszyfrują tak jak znaczenie hieroglifów.
~send
  • 7 / 0
Zabrali mu najlepszych piłkarzy i teraz by go mieli zwalniać... To byłby szczyt debilizmu.
~Kajtek
  • 0 / 1
Ok