Mateusz Wieteska: Zabrakło skuteczności

Maciej Ziółkowski

Źródło: Canal+

13-05-2022 / 22:44

(akt. 14-05-2022 / 02:14)

– Czego zabrakło do zwycięstwa? Moim zdaniem, skuteczności. Jagiellonia strzeliła gole po stałych fragmentach, miała jeszcze uderzenie z głowy w pierwszej połowie – więcej sytuacji nie pamiętam. My chcieliśmy wejść z piłką do bramki. Wydaje mi się, że mieliśmy o wiele więcej szans niż rywale – opowiadał w rozmowie z Canal+, po meczu w Białymstoku (2:2), stoper Legii Warszawa, Mateusz Wieteska.

– W dwóch ostatnich miesiącach nie gramy regularnie tą samą linią obrony. Nie chcę szukać wymówek i mówić, że przez to mamy problemy z zachowaniem czystego konta. Tracimy jednak bardzo dużo bramek po stałych fragmentach, na początku roku w ogóle nie było z tym kłopotów. Myślę, że w ostatnim czasie to nasza bolączka. Zmiany w składzie – to, że nie wszyscy są w 100 procentach gotowi do meczu – także nie dodają nam pewności siebie.

– Nie był i nie jest to dla nas łatwy sezon. Wiemy, jak wyglądała jesień, przerwę zimową spędziliśmy w strefie spadkowej. Takiemu klubowi jak Legia nie przystoi być na takim miejscu. Na początku roku, by wyjść z tej sytuacji, grało się bardzo trudno. Musieliśmy złapać serię zwycięstw, żeby zaczęło to lepiej wyglądać. Gra o utrzymanie, a o mistrzostwo, to dwie różne rzeczy.

ZOBACZ TAKŻE:

– Zapis relacji tekstowej na żywo

– Komentarz trenera Vukovicia

– Konferencja Piotra Nowaka

– Kilka słów od Jesusa Imaza

– Wdowik i Matysik o meczu Jagiellonia – Legia

– Rozmowa z Lindsay'em Rose

Komentarze (23)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
wedlug mnie zabraklo wszystkiego ale to tylko moje zdanie
.....Mateusz Już nie.po raz.pierwszy w tym.sezonie..
Generał brygady
 • 4 / 3
Mam nadzieje ze Czesław zejdzie się z rozumem i zostawi cie w domu na czas mistrzostw.
Marszałek Polski
 • 1 / 4
Ależ cię d.u.p.a boli, że piłkarz twojego klubu miałby pojechać na mistrzostwa. Ty jesteś w ogóle kibicem Legii?
Generał brygady
 • 3 / 0
A ty? Bo widzę że ciebie też d.u.p.a boli bo ktoś krytykuje faceta który przez większość sezonu kopie się po czole. Jak ktoś od nas w ogóle zasługuje po tym sezonie by występować w kadrze to może jedynie Jędza bo przynajmniej mu się chciało a ty jak jesteś takim fanem Babola to załóż jego fanklub, załóż zeszyt z naklejkami i rzuć mu majtki lub stanik w zależności co tam nosisz. Pozdro;)
sapiacy do wszystkich macgamon zaorany
Interwencja z 80 minuty jak profesor.
Porucznik
 • 0 / 0
Zabrakło też zaangażowania w pierwszej połowie i troszkę umiejętności :/
Sierżant
 • 1 / 0
Zabrakło zaangażowania, szczególnie w pierwszej połowie. Jak zwykle spacerkiem chciało się przejść i niewiele brakowało by u****ć ten mecz. Marciniak też z kapelusza karnego podyktował.
Wy cały sezon mocno wybrakowani byliście...
Pułkownik
 • 4 / 4
Witeska nie pitol zabrakło wszystko i to w całym sezonie..
"Zabrakło wszystko", ale to Wieteska ponoć pitoli...
Kapitan
 • 4 / 1
Nie czepiaj się. Odmiana przez przypadki to nie bułka z masłem
Porucznik
 • 1 / 3
Czepiacie się o jeden błąd a ja zgaduję, że Wawasan mógł pisać z telefonu i korekta mogła mu źle podpowiedzieć po czym tego nie zauważył ;) Ale mogę też się mylić
Kapitan
 • 3 / 0
Myślę, że właśnie się mylisz. Całe forum widzi, że on takie byki wali non stop. Począwszy od rażących w oczy błędów ortograficznych aż po przekręcanie nazwisk piłkarzy (Pehtar LopeZ Ślisz itp)
Z początku myślałem, że to troll, ale to musi być jakaś starsza osoba lub po prostu chora
Poza tym korekta działa tak, że poprawia na dobrą wersję, a nie złą ;)
Pozdrawiam
Idę o zakład, że to nie jest kwestia korekty, zresztą Lego wszystko wyjaśnił :-) Jasne, że błąd może się zdarzyć, ale w tym wypadku wygląda to tak, że prawidłowy zapis się zdarza ;-)
Lego,
swoją drogą bardzo polecam :-)

https://www.youtube.com/watch?v=R9NY3htxDW8
Porucznik
 • 1 / 0
Z korektą chodzi mi o to, że czasem jak masz ustawioną na automatyczną to zmienia ci na poprawnie napisane zdania, ale odmienione właśnie przez inny przypadek i często się tego nie zauważa. ;)
Jeżeli chodzi o wszystkie wpisy to nie mam pojęcia, bo na tym forum jest tyle osób co wali byki (mi też się parę razy zdażyło i zostałem upomniany), że nie umiem zapamiętać wszystkich nicków
Porucznik
 • 0 / 0
O właśnie walnąłem byka
Nie zdania a słowa :))
To jeszcze zdarzyło ;-) Ci się walnąć jednego :-)
Uwierz nam, Wawasan należy do czołówki. A dał się szybko zapamiętać, gdyż wszedł na forum niedawno, lecz zrobił to z przytupem :-) Liczba komentarzy zrobiła swoje :-) Bardzo charakterystyczny styl...
Porucznik
 • 0 / 0
Hehe no faktycznie się zdaRZyło :D
Bywa ;-)
Pozdrawiam
Generał brygady
 • 1 / 0
To jest jakiś bot.