News: MESA: GKS Bełchatów - Legia 2:2 (2:1)

MESA: GKS Bełchatów - Legia 2:2 (2:1)

Piotr Jóźwiak

13.10.2012 15:28

(akt. 10.12.2018 16:03)

Remisem 2:2 z Młodym GKS-em Bełchatów zakończyła się seria pięciu kolejnych zwycięstw podopiecznych Dariusza Banasika i Krzysztofa Dębka. Legioniści wyszli na prowadzenie w 11. minucie, za sprawą bramki zdobytej przez Michała Bajdura. Kiedy niecały kwadrans później sędzia wyrzucił z boiska jednego z bełchatowian, wydawało się, że już nic nie jest w stanie odebrać liderowi punktów. Niestety, gospodarze odgryźli się dwukrotnie, i to jeszcze przed przerwą. Najpierw na listę strzelców wpisał się Patryk Rynkiewicz, a już w doliczonym czasie gry do siatki trafił Paweł Zięba. Warszawianie przez całą drugą połowę dążyli do poprawy wyniku, co przyniosło skutek dopiero w 79. minucie. Gola na wagę remisu strzelił Patryk Mikita.

0:1 - 11. min. Michał Bajdur

1:1 - 33. min. Patryk Rynkiewicz

2:1 - 45.+1 min. Paweł Zięba

2:2 - 79. min. Patryk Mikita

Skład Młodej Legii: Konrad Jałocha - Marcin Bochenek (78' Paweł Wolski), Mateusz Cichocki, Cezary Michalak, Bartosz Widejko - Albert Bruce (66' Maciej Prusinowski), Michał Bajdur (56' Przemysław Mizgała), Kamil Kurowski, Marcel Gąsior, Bartosz Żurek - Patryk Mikita