Michał Kucharczyk

Michał Kucharczyk blisko Legii

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

03.02.2024 18:15

(akt. 03.02.2024 18:19)

Według naszych informacji, Michał Kucharczyk jest blisko przejścia do III-ligowych rezerw Legii Warszawa. Przyszły tydzień będzie kluczowy w jego sprawie.

Z naszych informacji wynika, że Legia rozmawia z Michałem Kucharczykiem zarówno o grze w rezerwach, jak i pracy trenerskiej.

Ostatnio grał daleko od domu, kiedyś był częścią "Wojskowych", płynie w nim legijna krew, wie o naszym zainteresowaniu, ale ma też inne propozycje. To, czy będzie chciał nam pomóc w awansie do II ligi, w dużej mierze będzie zależało od niego – mówił w grudniowej rozmowie z Legia.Net trener "dwójki", Piotr Jacek.

Niedawno 32-latek rozwiązał kontrakt z Paxtakorem Toshkent, który reprezentował od lipca 2023 roku. Wystąpił 4 razy w Uzbekistanie i sięgnął po mistrzostwo kraju. W miniony weekend zagrał w sparingu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, który przegrał 0:1 ze Zniczem Pruszków.

"Kuchy" spędził w Legii 9 lat (2010 – 2019). Zdobył 5 mistrzostw i 6 Pucharów Polski. Wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Zagrał 349 meczów w barwach "Wojskowych", strzelił 71 goli.

Legia w 2023 roku

radość Puchar Polski
1/11 W 2023 roku Legia Warszawa zwyciężyła Raków Częstochowa w rzutach karnych i po 5 latach zdobyła Puchar Polski. Który był to triumf dla "Wojskowych" we wspomnianych rozgrywkach?

Polecamy

Komentarze (114)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.