Mundialowa edycja Typera

Logo Legia.Net

19-11-2022 / 20:00

(akt. 20-11-2022 / 18:18)

Rywalizacja na krajowych boiskach w roku 2022 została już zakończona, w piątek odbył się zaległy i ostatni w tym roku mecz, a w niedzielę ruszyły mistrzostwa świata w Katarze z udziałem Polaków. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do zabawy w mundialowej edycji Typera.

- Mundialowa edycja Typera - zachęcamy do typowania

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Wystarczy założyć konto w serwisie Legia.Net, zalogować się i wytypować wyniki meczów. Każde spotkanie będziecie typować dwukrotnie: wynik końcowy i wynik po I połowie.

Typować mogą wszyscy zalogowani użytkownicy serwisu – nie będzie powiązania z FB jak było w przeszłości. Punkty z Typera będą naliczane do rankingu społeczności. Kończyć obstawianie będzie można tuż przed rozpoczęciem spotkania. Postawionego typu nie można edytować. Każdy ma wgląd w swoje typy oraz klasyfikację generalną typujących. Do wygrania są koszulka meczowa i inny legijny asortyment dostępny w sklepie Legii.

Życzymy miłej zabawy.

Zasady punktacji:
3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
2 punkty - za poprawne wytypowanie zwycięzcy oraz różnicy bramek.
1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek.

Przykład
Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
- osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
- osoba typująca 3:2 otrzymuje 2 punkty
- osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
- osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.

UWAGA: Jeśli w spotkaniu rozgrywana była dogrywka lub rzuty karne za wynik przyjmuje się stan po dogrywce.

Klasyfikacja

O miejscu w klasyfikacji w pierwszej kolejności decyduje liczba zdobytych punktów. O pozycji w końcowej klasyfikacji w przypadku równej liczby punktów decyduja łączna liczba poprawnie wytypowanych spotkań, a następnie większa liczba oddanych typów. W przypadku dalszej równości o ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie.