fot. Marcin Szymczyk

Najbliższe plany legionistów

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

20.11.2023 13:15

(akt. 21.11.2023 00:44)

Poniedziałek jest dla piłkarzy dniem wolnym, który mogą przeznaczyć na odpoczynek czy załatwienie swoich spraw. We wtorek gracze Kosty Runjaicia wracają do pracy i rozpoczną przygotowania do sobotniego meczu z Wartą Poznań.

Legioniści będą trenować od wtorku do piątku - za każdym razem o godzinie 11. Dodatkowo w piątek szkoleniowiec Legii spotka się z dziennikarzami na przedmeczowej konferencji prasowej. Na zajęciach we wtorek i środę będzie brakowało jeszcze kadrowiczów. Ernest Muci w poniedziałkowy wieczór zagra z reprezentacją Albanii przeciw Wyspom Owczym. We wtorek wróci dopiero do Warszawy i zapewne dopiero w środę pojawi się na treningu. Kacper Tobiasz we wtorek w Essen o godzinie 18. zagra w barwach młodzieżowej reprezentacji Polski z Niemcami. Do Warszawy wróci w środę i na treningu pojawi się w czwartek. Nieco bliżej będą mieć ze Stadionu Narodowego Bartosz Slisz i Paweł Wszołek. Polska z Łotwą zagra towarzysko, trener Michał Probierz zamierza legionistów posadzić na łąwce rezerwowych. Oni w teorii będą mogli stawić się na zajęciach w Legia Training Center w środę, ale zapewne przejdą regenerację i na murawie zameldują się w czwartek.

Mecz z Wartą Poznań zaplanowany jest na sobotę 25 listopada na godzinę 20. Podczas spotkania z ekipą z Poznania będziemy obchodzić 50-lecie Żylety. W sprzedaży są jeszcze bilety na to wydarzenie.

Polecamy

Komentarze (10)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.